Sanat nedir sizce?

sizce sanat, sanat için mi yapılmalı yoksa toplum için yapılmalı.

daha da açayım ne sorduğunu bilmiyorsun diyenler ve

parçaları sesi güzel kendi güzel şarkı güzel diyenler için...

yani pop parçalar mı daha iyidir. yoksa pop olmayan parçalar mı.

gerçi burada pop anlayışınız da farklıdır sizin..

pop demek popiler kültürün ürünü demektir, sadece pop müzik olmaz, dergi olur dizi olur, sinema film olur..

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle sanat sanat için yapılmalı yani sanatçı kendi istediği için yapmış olmalı sonradan da toplum tarafından beğenlip kabul görmüş olmalı.

0|0
    0|0
    • bana göre toplum kabul etmese de olur. ben pop olmamalıyım. ben sanatımı sanat için yaparım. ileride bir şekilde beni keşfeden olacaktır mantığındayım. sanat mı icra ediyorum.

oldu zamanında öle atraksiyonlarım. ama satat için yaptık ve doğal olarak yol katedemedik

• Zaten sanatı sen içinden geldiği için icra edersin ama sen bu sanatını bir meslek haline getirip bilinip tanınmak ,toplumun beğenisini almak istiyorsan popüler kültürün bir parçası olmalısın illaki.

• sanati meslek haline getirmek ayri, unlu olma olayi apayri :) kendini pop cult parcasi yapmadan da sanati meslek olarak yurutebiliyorsun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• benim bişeye itirazım var.ben otonal çalınca detone olmuş oluyorum ama tanınmış müzisyen atonal çalınca 'çok acayip müzisyen,sanat bu yau' oluyo.isyanım var böyle işe :D

0|0
    0|0
  • kendini başka bir şekilde ifade edebilme yolu diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de , insanların saygı duymadığı şeydir.

0|0
    0|0
  • sanat, sanatcinin kendi istegi ve icinden geldigi gibi yaptigi olmali. toplum ise bu sanati izlemeye izni olandir. sanati elestirmek ya da toplumu dusunup sanat yap demek olmamali.

0|0
    0|0
    • bkz. DT, adamlar yaptı ve herkez dinleyemedi. ama yep yeni bir çığır açtılar.

bkz. Metallica, Led Zeppelin.. her iki grup ta öncü işler yapmıştır..

(tüü kaka satanist olm bunlar)

• bu senin karakterinle de alakalı bişi o zaman sana dans sanatında başarılar :)

• evet karakterle alakali, ancak dedigim gibi, toplum icin sanat yaptigini one surenler kisa sureli kazanip sonra bir ise yaramayanlar. kolay yolu sectiklerinden haklari da degil zaten gelecekteki kazanclari. saol :)

• Öncelikle sanatçı olmak için topluma mal olunmalı.

0|0
    0|0
    • hayır, sanatçı toplum karşısında yücelmeli.

toplum sanatçı karşısında eğilmelidir..

• hangisi için yapılırsa yapılsın değerini toplum belirliyor sonuç olarak

0|0
    0|0
  • çevrenle alakalı

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın, çok güzel bir noktaya değindin..

Yükleniyor...