Fotoğrafçılık sanatını seviyor musunuz?

Şahsen hobi olarak yapıyorum.Vaz geçilmezim diyebilirim.kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Model çekimleri daha çok çektiğim alan.Ama macro çekimlere bitiyorum :D

Kullandığım ekipmanlar

Canon EOS 550D

18-135mm Zoom Lens

50mm 1.8 Portre lens.

Ya sizin bu konu hakkınızdaki düşünceniz varsa ekipmanlarınız ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Seviyordum ta ki herkeste özentilik haline gelene kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum elimdeki makine her ne kadar uzman olmasada çektiğim fotoğraflar bu alana uzman olmuş kişiler tarafından çok beğeniliyor.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekmeyi seviyorum ben bir ara kursa gitmeyi de düşündüm ama baktım her eline makinayı alan gidiyor vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Çook sevıyorum çekmeyı ve çekılmeyı. günde 100 fotograftan fazla çekılmişligim var.toplam 1350 fotografm var :D

0|0
    0|0
  • sanat oalrak yapmasam da resim çekmeyi seviyorum...

0|0
    0|0
  • evet seviyorum çekiyorumda:) panasonic fz50 var elimde nerdeyse 4 yıldır.

0|0
    0|0
  • macro cekimleri seviyorum. Bide oglumla ilginc cekimler deniyorum.

Sony Alpha DSLR-A350

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sanat olduğunu ayrıca belirtmek çok hoş

makinan ilk makinan mı?

0|0
    0|0
    • Nikon Coolpix serisi kompakt makina ile başladım estantene diyafram gibi inceliklikleri geliştirdikçe DSLR olarak canon EOS 550D ye geçtim.Onun dışında Nikon D90 serisinide kullandım.Yaklasık 1.5 senedir kullanıyorum.Evet önemli bir sanat bir çok insanbunu basit bişi olarak görsede (=

• evet seviyorum da her ipini koparan "... photography" diye sayfa açıo facede.

0|0
    0|0
  • hobisi fotografcilik sanati olmayan bir ben kaldim zaten, tuh.

0|0
    0|0
  • Fotoğrafçılık meslektir sanat değil :/ Çekmeyi severim yani fotoğraf

0|0
    0|0
  • Evet, ilgim var.Canon makine ve 75-300 var bende de lens olarak kit lensin yanında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...