arkadaşlar, İstanbul'da içinde kulübe olan bir ormanlık alan biliyor musunuz?

arkadaşlar kısa filmim için, içinde kulübe olan bir ormanlık alan bulmam lazım, İstanbul un bu tür yerlerini bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba, teşekkürler

Güncellemeler:
lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi, diğer heyecan arayanlar orman lafını görüp dalmasın ciddi bişey sorduk

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• aradağın yerde film çekebilmen içni izin alman gerekiyor...izin aldığın yere bunu sorarsan onlar gerekirse sana gözetleme kulelerinini bile verirler merak etme.

0|0
    0|0
    • arkadaşım önce yeri bulalım sonra o izin işlerine bakıcam

• yaş aralığın doğru ise senden 11 yaş büyüğüm oza yaş aralığını en üst seviyesine göre...kusura bakma adamdan sayıp yol gösterelim dedik ama mevlana hazretlerini ngibi lafa baktım laf değil adam baktım adam değil bye...

• ama hepsinden önce kendine bakacaktın ama yapmamışsın, bende sana nietzsche nin dediği gibi diyorum, insan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Polise şikayet etcem seni lan ip adresinden bulurlar adam mı kescen

0|0
    0|1
  • Kısa film için mi cidden :)

0|0
    0|0
  • kamp yapmaya giden arkadaşların korkunçlu hikayesini mi anlatacaksın :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İstanbul'da ümraniyeden beykoz a giderken çamlık gibi bir yer var orayı biliom. beykoz da ormanlık var ama kulube var mı bilemem. şile taraflarında çok rahat bulursun.

0|0
    0|0
  • BEYKOZDA VAR AMA GÜVENLİKTEN İZİN ALMAN GEREKIYOR

0|0
    0|0
  • kulüübeyi ne yapacaksın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...