kitap okuma alışkanlığınız var mı? neden okursunuz veya okumazsınız?

siz kitap okuyor musunuz günde kaç sayfa ve kaç saat? okumuyorsanız neden okumuyorsunuz

0|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi bildim bileli kitaplara, okumaya karşı bir ilgim var. Doğrusunu söylemek gerekirse kitap okuma zevkini henüz anlayamamış olan insanlar için üzülüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Kitap okumak en sevdiğim şeylerden birisidir.Bir kitaba başladığımda genelde bitirmeden bırakmam.
    Bazen bilmek için ama genelde bambaşka bir dünyaya adım atmak hayal etmek için...
    Kitaplar başka dünyalara açılan birer pencere gibi.

1|0
    0|0
  • Okumam okuturum

0|1
    0|0
  • Sayisiz kitaplarim oldu onun haricnde elime gecen herseyi okuyrum sabah ise gidrken 1 saat okurm cikista arkadas muhabbeti yapmazsm yine okurm ucakta uzun yolda denzde guneslenrkende okurm mutevazi bir kitapci dusnyrum bir kosesi benm okudklarm olmali :)

0|0
    0|0
  • severim okunmansı çok keyif veriyor bana günde 2 saat bazen daha fazla okurum yeter ki güzel olsun :)

0|0
    0|0
  • alacakaranlık serisi tabi kii yaneee.s.s

0|0
    1|0
  • önceden çok okurdum- sıkıldım gereksiz geliyor artık

0|0
    1|0
  • Şükür ki okuyorum, bu eylemi seviyorum ve ömrüm yettiğince de devam edeceğim...

0|0
    0|0
  • Bir kitaba başlamışsam sürekli, durmadan okurum (hoşuma gitmişse) Ama kitap okuyamadığım zamanlarda -sınav zamanları- yenisine başlamaya üşenirim yine mi bağımlı olcam şimdi diye...

0|0
    0|0
  • okurum önceleri kitap kurduydum son zamanlar bırakmıştım okumayı şimdi tekrar başladım belli bir sayfa yok ama kitaplar bölüm bölüm olduğu için yatmadan bir kaç bölüm okurum

0|0
    0|0
  • kitap okumayı seviyorum sayısı ise değişiyor belli olmuyor ki

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Evet, var.
    Kendimi daha iyi hissettiğim için okurum.

0|0
    0|0
  • aşırı okurum. ama biraz yavaş okurum. günde 20 sayfayı geçmez. okumamın nedeni, benim de bir şeyler yazıyor olmam olabilir. :)

0|0
    0|0
  • bayilirim kitap okumaya :) bir kere okumaya basladimmi kopmam çok çetin:)

0|0
    0|0
  • Okurum aklıma geldikçe. Hızlı ve cabuk anlayabilmemi sağlıyor

0|0
    0|0
  • Okurum boş zamanlarımda ama çok sık değil

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok seviyorum. Zihnim dinleniyor. Uzun zamandır okuyamıyordum, fırsat olmuyordu; ama tekrar başladım okumaya. Günde toplamda en az 5 - 6 saat okuyorum. Sayfası kitaba göre değişiyor tabii.

0|0
    0|0
  • kısaca http://data2.whicdn.com/images/60146573/large.jpg çok öyle bir düzenim yok çünkü bir kitap okumaya başlayınca bitirmeden uyumam bile 2 gün uykusuz kalıp salt kitap okuduğum zamanlar var :)

0|0
    0|0
  • Hergün tutarlı olarak okumuyorum ama dönem dönem okurum. kütüphanemde okunmuş ve okunmamış kitaplar mevcut

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Unutkanlığımdan dolayı uzun süredir pek okumuyorum..

Mesela şu an yastığımın yanında Franz Kafka - Dönüşüm var..

Okurken sürekli geriye gidiyorum, burayı okumamıstım diye düşünüp tekrar aynı yerleri okuyorum.. Bir kitabı birine anlatmam gerekti.. Kitabı 7 defa okudum. Ancak anladım.. Bu sorundan dolayı okumuyorum ama normalde okumak isterdim.. Günde 10 - 25 sayfa arası okuyorum..
    Geçen hafta Albert Camus - Yabancı'yı iki üç saat içinde okudum.

0|1
    0|0
  • Bilgisayardan uzak kaldığım anlarda okuyorum.

0|1
    0|0
  • Daha önce hiç okumadım o da ne :)

0|0
    1|0
  • İstanbul'da 2 kütüphaneye üyeydim şimdi manavgatta üyeyim.bavullarla kitap verdim.hergün mutlaka bikaç sayfa okurum.tuvalette özellikle.

0|0
    0|0
  • Günde en az 6 saat ayırıyorum kitabıma...

0|0
    0|0
  • bazen günde bir kitap bitirirken bazen 1 ay elime kitap alamadığım oluyo

0|0
    0|0
  • Alışkanlıgım yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...