yabancı fantastik dizi tavsiye?

yabancı fantastik dizi tavsiye edebilecek olan var mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• terminatör tscc, the x files, battlestar galactica, ghost whisperer, smalville tabi ben biraz geri kaldım

0|0
    0|0
    • x files dikkatimi çekmişti aslında ama ilk bölümü sıkıcı bulmuştum sonrası iyi oluyor mu?

• terminatörün adından yola çıkarak olumsuz etkiye kapıldım filmleri gibi falandır diye :) doctor whoyu izliyorum baya harika dizi :))

• film gibi ama detaylı farklıda biraz hiç kacırmazdım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Game Of Thrones'un üstüne fantastik dizi tanımam...

1|0
    0|0
  • Game of thrones

0|0
    0|0
  • Dracula'yı izle güzel dizi

0|0
    0|0
  • fantastik - game of thrones, the originals vs. ama bence vikings tarihsel olsada anlatim hikaye ve goruntu yonetimi acisindan fantastik dizilerin bir cogundan daha fantastik.

0|0
    0|0
    • vikings ile game of thrones u izliyorum the originals ı ilk kez duydum

• şimdi konusuna baktım vampire diaries in yan dizisiymiş ben vampire diaries i yarıda bıraktım sıkılıp

• o kadar ergen degil onun kadar...

• teen wolf başla.

0|0
    0|0
    • izledim geçen gün ama dizide tam olarak emin olamadığım bir şey var isaac scott ın sürüsünde mi şimdi yoksa omega mı

• izlediğin bölüme göre değişir başlarda yani 1.sezonun başlarında evet sürüsündeydi, sonra bir ara omega oldu sonra yine sürüsüne girdi

• şimdi sonuncuda malum şahıs (izleyecek varsa spoiler olmasın :) ) öldükten sonra?

• the 100 ilk sezon yeni başladım fena değil gibi

0|0
    0|0
  • Thor Serisi , Fantastik Dörtlü Serisi , Spider Man Serisi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Dizi değil ama film sorun olmaz demi.

• dizi daha iyi olurdu ama filmde olur bunları izledim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• the tomorrow people, supernatural, the vampire diaries (favori dizim), dracula, true blood vs.. bunları izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Supernatural bütün fantastik dizilere on basar bence. Game of Thrones da az çok fantastik sayilabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...