Adriana Lima'lı Mavi Jeans reklamı için ne söylemek istersiniz?

Türk erkeklerinin biçoğunun hayran oldunu Adriana Lima mavi jeans reklamında oynamış. benim anlamadığım o değil de yabancı ünlüleri türk reklamlarında oynatmak moda mı oldu acaba? bir de bu reklamda erkekler sapık gibi bakıyorlar kadına! türk erkeklerini alçaltan bi reklam olduğunu düşünüyorum. sizce haklı ve güzel bi reklam mı? yada bu reklam nasıl yapılsaydı daha güzel olurdu? link gönderemiyorum şu an üzgünüm :(((((((

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• hayran değilim ne limaya nede bir başkasına ünlüler benim pek ilgi alanım değil itici geliyorlar onun için reklam için bir şey diyemeyeceğim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ünlülere açlığımız tavan yaptığı için burada kıymete biniyorlar,tıpkı reklamda da olduğu gibi vurgulamışlar..Aha geçek yüzümüz demek istemişler..

Kendi ülkelerinde bukadar ilgili alakalı olduklarını sanmıyorum,daha öncede Pamela anderson gelmişti ağızlar bir karış havadaydı bizimkilerin,kadın aslında ölmüşte gömmeyi unutmuşlar ülkesinde ama bizde yaşıyor görünüyordu,yaşatıyorlardı pohpohlarıyla..

2|1
    0|0
  • Adriana lima bir manken,popüler ve ticari bir ürünün pazarlamasında ürün yüzü olarak kullanılıyor normal bence, ama reklam zayıf

2|0
    1|0
  • şu "sapık" kelimesini kullanırken cinsel lügatı iyice kurcalayun.

"türkiye cinselliğin afrikasıdır" derler. aşağılayıcı bir şey yok, nüfus patlaması var.

1|0
    0|0
  • en azından değeri 100-150 tl civarı olan birşeyin reklamında oynuyor ya biscolata reklamına ne demeli 1-2 liralık bişeye türk kızlarını alçaltıyorlar çok ucuza gidiyosunuz (yanlış anlamayın eksiye rağzıyım )

0|2
    2|1
    • ama sapık gibi bakmıyoruz biz

• adam bastan ayaga süzüyor bir de vay vay vay vay diyor :D:D diğerleri de mal mal bakıyor

• he oda gerçekten türk erkeğinin mallığıdr :D ilginç bi tavır vay vay vay olayı

• bızm erkeklerın o sekılde gosterılmesı kotu olmus evet...ama adriana lima da neymıs be arkadaş, daş daş daş o.o

0|0
    1|0
  • Aşşağılama konusunu bilmemde hangi ırkın erkeği olursa olsun adriana lima ünlü olmasada o güzellikle yoldan geçse bakar döner bakar döner bakar döner sonra direğe toslar ... o derece güzellik Allah sahibine bağışlasın Maşaallah

0|0
    1|0
  • Gayet kötü beğenmedim

1|0
    0|0
  • çok zayıf ve basit bir reklam

1|0
    0|0
  • adriana yı gören her erkek aynen öyle bakar

0|0
    1|0
  • biscolata reklemıda kadınlara aynı şeyi yapıyordu ama kadınlardan çıt yoktu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeleri sapık diye gösteriyor yazmışssında ben hiç öyle algılamadım..

Adriana Lima süper süper..

O fotograf esprisini de bence iyi yakalamışlar.. ..

0|1
    1|0
  • mal gibi adriana da mal reklam da. link hatun dediğin böyle olacak

1|0
    0|0
  • Haklısın erkekleri sapık gibi gösteriyor :D

1|0
    0|0
  • seksilik satar.cips reklamları misal.evde yağlı yağlı cips yediğini kurgulayamazsın alırken.deniz kenarında cips yiyen kız seksidir.(beren saat,pamela anderson)

kot üzerinizde süper durur.

ayrıca pantolon üzerine çok oturursa türk erkekleri kendi kendilerini otobüste seve seve aşağılayacaklardır.seks satar neden satar?

1|0
    0|0
  • Gördüm .Acaba bir bizim erkekler mi böyle ağzı açık bakar kadın görünce

onu merak ediyorum.Naşka ülkelerin erkekleride böyle mi.

1|0
    0|0
  • bence reklam baya dandik olmuş ama mavi jeans bir türk markası olduğuna göre desteklemek lazım

2|0
    0|0
Yükleniyor...