Kompozisyon yazmada iyi değilim yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar bir komposizyon yazmam lazım konu ınsan haklarına yapılan müdahaleler ornegın işkence vs vs gibi. Bu konuda pek iyi degılım rica etsem biriniz bana yazabilirmi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• biraz araştır sonra başla giriş kısmında; işkence nin ne olduğu, amacı vs kısaca onlara anlat , gelişmede; kimlerin uyguladığığı , bizim tarihimizdeki yeri, özellikle çin gibi bu konuda meşhur milletlerin işkencelerinden örnekler falan ver bugünki halindende anlat, sonuçtada;kafana göre bitir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• TV aç ve haberleri izle. al sana işkence al sana insan hakları ihlali ve müdahale. devlet eli uzanıyor uzanıyor TOPLUMsal olaylara MÜDAHALE araçları olarak insan öldürüp sakatlıyor. bir toma nın özelliklerini yazsan ya da bir çevik kuvvet polisinin yetkilerini yazsan yeter canım...

0|0
    0|0
  • Yazarım ama yarına anca biter.

0|0
    0|0
  • Öyle bedavaya iş yapmak yok, kendi işini kendin yapmalısın.

0|0
    0|0
  • plan program yapmadan endişe etmeden yazma telaşına düşmeden önce sadece düşüncelerini yaz.yazamayıncaya kadar yaz.bitince o yazdıklarını düzenle

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterdim ancak bunu kendin halletmelisin...

0|0
    0|0
    • O kadarda iyi degılım bu konuda. Neyse peki saol

• önemli olan okulda öğrendiğin kompozisyon yazma kurallarına uyman.. konu hakkında kendi düşüncelerini ifade etmelisin ki sana ait olsun... not almayı önceliğin yapmamalısın...

• Aslında edebiyat alanım çok iyi.Yani kelimelere anlam katan biriyim yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • Beni takip et aradigin bende:)

0|0
    0|0
  • yazardım ama günümde değilim, hem kopyacılık iyi bir şey değil

0|0
    0|0
  • Ben iyi kompozisyon yazarım ama kimsenin işini yapmam.

0|0
    0|0
  • işkenceler kötüdür.özellikle kafa koparmalar.makata job sokmalar.penise elektrik vermeler felan...bu komposizyonu yaz 100 garanti.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...