En sevdiğiniz/izlediğiniz yabancı film ve diziler?

En sevdiğiniz, izlemekten keyif aldığınız yabancı film ve diziler nelerdir? Ne zamandan beri izliyorsunuz? Nasıl keşfettiniz?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Dizi olarak kesinlikle The Walking Dead. The Vampires Diaries i de beğeniyorum geçen yıldan izlemeye başladığım bunlar gibi birkaç dizi daha var. Vampir Günlüklerinin kitabını okumuştum öyle başladım izlemeye meraktan..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Diziler Game of Thrones kesinlikle favorim son kitabını okuyabilmek için ingilizce kasıyorum sen düşün :) spartacus, vikings, the walking dead, the big bang theory, supernatural, how ı met your mother, shameless, dexter... bunlar aklıma gelenler ama hepsi çok sağlam dizilerdir öneririm bir daha tür dizisi izlemezsin.Film çok var ama benim favorim I'm Legend.

1|0
    0|0
  • Bates Motel

0|1
    0|0
  • SPARTACUS dizi olarak en çok sevdiğimdi... Sinema filmi olarak da V for vandetta

1|0
    0|0
  • vikings dizisini izliyorum cok guzel

1|0
    0|0
  • İzlediğim Yabancı diziler Dexter, Breaking Bad, Sherlock, The Mentalist, Prison Break, Lost, Spartacus, Terminator, Intelligence, Arrow, Apartment 23, Mom, Baby Daddy, Shameless
    Film çokta...

0|0
    0|0
  • the air l breathe, 3 idiots, gajini, süpernaturel, game o thrones, sherlock holmes

0|0
    0|0
  • Yabanci dizi - Vikings

0|1
    0|0
  • 3 idiot bayılmıştım :D prison break te harikaydı :)

0|0
    0|0
  • hannibal-vikings-bates motel şu an bunları takip ediyorum en beğendiğimse breaking bad

0|0
    0|0
  • Çok film var.

0|0
    0|0
  • aşk çekimi , doğa üstü , hayvan serisi s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Breaking Bad acayip bir şeydi çok severdim onu ama sanırım American Horror Story favorim

0|0
    0|0
  • yabancı dizi izlemiyorumda bir film izlemiştim çok güzeldide adını unuttum.

1|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • The Walking Dead

0|0
    0|0
  • 2 broke girls, suburgatory, vikings, da vinci’s demon, game of thrones, grimm, once upon a time, sherlock, big bang theory, doctor who, supernatural, salem, teen wolf, friends, lie to me, dead like me, house MD, scrubs, moonlight, one liter of tears (japon dizisi) bunların hepsi dizi film olayına hiç girmiyorum baya uzun olur onun listesi :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...