"Soğuk Kahve,"Sabah Uykum" ve "Sıcak Ayaz" kitapları hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim?

bir de kitap içerikleri hakkında biraz bilgi.teşekkür ederim :) Ayrıca romantik, aşk konusu altındaki etkisinde kaldığınız, elinizden düşüremediğiniz bikaç kitap ismi mümkünse :)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• "Ben anlam veremiyorum yani neden bittiğine değil madem bitecekti neden bu kadar hevesli başladık? Ben ikimizdeki bu hevese anlam veremiyorum. Ne oldu bize bilmiyorum ama iyi şeyler olmadığını çok iyi biliyorum. Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil, aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte ondan öte gidemedik." sabah uuykum

bu dizleri gördükten sonra okumak istiyorum bu kitabı okumadım ama listeme ekledim sabah uykumu alacağım

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Soğuk kahve İronik ve mizahi olduğu kadar keskin bir dil. Belki de çoğumuzun gündelik hayatında olan konuları anlatırken sizi ters köşeden bir bakış açısına yatırıp golü ustalıkla atıyor. Hınzır bir zekânın ürünü olan cümleleri sizi gülerken duygulandıracak, çoğu zamansa hayretler içinde bırakacak.
    Sabah uykum Ben anlam veremiyorum yani neden bittiğine değil madem bitecekti neden bu kadar hevesli başladık? Ben ikimizdeki bu hevese anlam veremiyorum. Ne oldu bize bilmiyorum ama iyi şeyler olmadığını çok iyi biliyorum. Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil, aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte ondan öte gidemedik.
    SICAK AYAZ Ben sana ölümün kıyısında yaşama tutunmuş bir hayattan geliyorum.

Sonbahar yağmurunda sensiz ıslanacaksam, kahvemin yanında kahvesini yudumlayan sen olmayacaksan, kabustan korkarak uyandığımda sana sarılamayacaksam, beraber hayal kurup birlikte yaşayamayacaksam, beni sevdiğini söylemenin ne anlamı var ki? Madem bunları seninle yapamayacağım, daha fazla varlığına alıştırmadan git. Hiç olmazsa acıların tat versin bana. Nasıl olsa ben sevmekten vazgeçmeyeceğim. Bir gün olur da bunları benimle yaşamak istersen, ölüme terk ettiğin yerdeyim. YARDIMCI OLABİLDİYSEM SİZE NE MUTLU

1|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden mükemmel kitaplar hepsinin yeri ayrıdır..
    Cezmi ersöz- şizofren aşka mektup
    Cezmi ersöz - Yine seninle geldi hayat
    Kahraman tazeoğlu - bukre
    Kahraman tazeoğlu - kıyısızlar
    Sabahatin ali - Kürk moddana.(Tavsiyemdir )

1|0
    0|0
  • Hepsinden nefret. Mıymıymıy aşk sözleri.. İshal ishal şeyler

0|0
    1|0
  • Bukre yi oku cok fena :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soğuk Kahve'yi aldım ama içimi baydı mıy mıy aşk. Arkadaşıma verdim bende, oda sıkılmış.

1|0
    0|0
  • Sıcak Ayazı bilmem de
    Diğerleri tamamen sürü psikolojisinden okunuyor
    Ben kitap okumayı severim diyen kişinin okuduğu tek kitabın 'soğuk kahve, sabah uykum' olduğunu öğrendiğimden beri böyle düşünüyorum
    Abartılmıştır

0|0
    0|0
  • Sıcak Ayaz'ı okumadım, diğerleri güzel ama biraz basit.

O tarz bir kitap olarak Mehmet Ercan'ın Dudak Payım adlı kitabını önerebilirim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...