Dizi tavsiye eder misiniz lütfen ?

arkadaşlar internetten dizi izliyorum güzel bildiğiniz dizi varsa tavsıye edebılcenız adı ve konusuyla beraber cevaplayabılırmısınız

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Walking Dead
    Vikings
    Supernatural
    The Big Bang Theory
    Game Of Thrones

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Person of Interest - Aksiyon, bir bilgisayar mühendisinin yaptığı makine, olacak suçları önceden tespit ediyor ve bunları işe aldığı eski bir ajan vasıtası ile önlemeye çalışıyor. (Harika bir dizi tavsiye ederim.)

Arrow - Aksiyon, biraz Batman tarzı, öldü sanılan iş adamının oğlu 5 yıl bir adada kalıyor ve burada dövüşmeyi, savaşmayı öğreniyor, şehire döndüğünde kapişonlu bir kıyafet ile okçu olarak kahramanlık yapıyor.
    Hannibal - Aksiyon, Dram, bir çok kişi biliyor, yamyam...
    Game Of Thrones - Eski çağ krallıkları konu alan, taht oyunları, biraz bilim kurgu tadında, ejderhalar büyüler, zombi benzeri, ak gezen adı verilen yaratıkların katkıları ile... (Tavsiye ederim.)

0|0
    0|0
  • Yılan hikayesini izle baştan sona çok ciddiyim bütün dizilerden daha güzel ve hala aynı tadı veriyor..

0|1
    0|0
  • Supernatural
    Teen wolf
    The walking dead.

0|0
    0|0
  • Avengers izle :D :)

0|0
    0|0
  • Game of thrones
    Arrow
    The walking dead
    Believe
    Black mirror 2 sezon toplam 6 bölümdür ama sürükleyicidir :)

0|0
    0|0
  • Sons Of Anarchy!

0|0
    0|0
  • Prison break izledinmi? İzlemediysen başla şimdiden. The walking dead? Onuda izlemeye başlayabilirsin benim bildiiğim bukadar başkada yok :)

0|0
    0|0
  • Game of thrones
    Dexter

0|0
    0|0
  • ressucume

0|0
    0|0
  • Sana dünyanın en iyi 2 dizisini önereceğim. Carnavalle ve black mirror.

0|0
    0|0
  • neleri izlediğini ne tarz sevdiğini söylersen yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Tek cevap game of thrones

0|0
    0|0
  • sakarya fırat

0|0
    0|0
  • Two and Half Man, Severek izlediğim bir dizi :)

0|0
    0|0
  • fringe. gossip girl. prison break. eski hikaye

0|0
    0|0
  • mad men güzeldi

0|0
    0|0
  • ben her diziyi izlemem mesela benim için dizinin ismi çok önemli breakin bad kulağa hoş gelmior fringe aynı şekilde o yüzden izlemiorum sana ne tür dizi lazım komedi macera aksiyon aşk romantik komedi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• the 100 güzel. kıyamet sonrası seneler sonra dünyanın yaşanabilir olup olmadığını kontrol amacıyla uzay üssünden dünyaya gönderilen 100 gencin yaşadıklarını anlatıyor. from dusk till dawn var ona da yeni başladım. gün batımından şafağa filminin dizi versiyonu. yalnız filmde bir gün içinde olan olaylar dizi de on bölüme sığdırılıyor ilk sezonda.

0|0
    0|0
  • How i met your mother

0|0
    0|0
  • Tür söyle

0|0
    0|0
  • ne tür istiyosun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...