Ankaranın Dikmeni Dizisindeki Karakter ?

Benimde bir huyum var, film veya dizi izlemeden duramıyorum. İzlediğim dizilerin yeni bölümlerinide gördükten sonra, Ankaranın Dikmeni'ni bir izleyeyim dedim. 7. bölümde Arap Şeyhi'nin kızı Leyla isimli biri var. O kızın gerçek hayattaki ismini bilen var mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• su an o diziye bakiyorum :) ankarali ev arkadasim alistirdi

0|0
    0|0
    • Filmin başında normal bir kız gibi geliyor. Ancak filmin sonlarına doğru izledikçe etkilendim. Başka başka hallerini, gerçek yaşantısındaki fotoğraflarını görmek istiyorum. Adını öğrenirsen lütfen yaz. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoş değil o dizi ya :/

0|0
    0|0
    • Söylediğim gibi dizi izleme hastalığım var. Günde 1 dizi izlesem haftada 7 dizi eder. Açığı kapatmam lazım.
      Dizi kötü değil, ancak iyide değil. Vakit geçirmek için normal bir dizi.

• Ben hiç izlemedim ama merak ettim izlicem :D

0|0
    0|0
    • İlk başlarda çok dikkat çekici bir yanı veya büyük bir güzelliği yoktu sanki. Ancak bölümü tamamen izlediğinde kıza karşı bir yakınlık hissediyor insan. :)

Erkekler Ne Diyor 3

• cevabı buldunmu bilmiyorum ama görmüşken cevaplayayım. serap çetintürk müş karakızın adı :D

0|1
    0|0
    • Dostum cevabı bulamamıştım, eyvallah. Dizinin o bölümünü izlediysen bilirsin, gerçekten genel tavrı ile çok etkileyiciydi. :) Teşekkürler. En iyi cevap senin hakkındı biliyorsun, ancak uzun bir süre cevap veren olmadığı için başkasına kullandım.

• canımız saolsun :)

• Eyvallah. :)

• :) Bölümü izle başında konuk oyuncu diye geçmişlerdir.

0|0
    0|0
    • En başından itibaren baktım ancak görmedim. Belkide atlamış olabilirim, yinede sağol dostum. :)

• Ankaralı olmakla ağız krolugunu cok karıstırmıs bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...