Miss Turkey 2014 adaylarını gördünüz müü :)?

Şimdi bizene Miss Turkey 2014 adaylarından diyebilirsiniz tabi ama bende artık alışkanlık olmuş sanırım 10 yasından beri falan her yıl mutlaka izlerim, adaylara bakarım :) Benim bu yıl ki favorilerim 2-12-23 numara :) Buyrunuz adaylar ; elidormissturkey.startv.com.tr/finalistlerle-tanisin

Güncellemeler:
listeye 4'ü de ekliyorum yüzü çok güzel :)

0|0
1733

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Kaçarmı yaa izmirin güzelleri koymuş farkını gene favorim şu isveç doğumlu ama bakışlı çok sert elidormissturkey.startv.com.tr/finalistlerle-tanisin
    ikinci favorim İlayda elejit:)
    23 benımde favorim geçensene çok haksızlık olmuştu bence hersene oluyor ya neyse.. :)

1|0
    0|0
    • yüz güzelliğine pek bakmıyolar sanırım o yuzden haksızlık oldugunu düşünüyoruz :)

• Bunların hiçbiri güzel değil ki :(

Not:Gay değilim <3

23 biraz sarışınlıktan kazanıyor, diğerleri tırt..

1|0
    0|0
    • full makyaj full photoshopla bu kadar olmuşlar :) aynen 23'te kötünün iyisi ama fazla uzun

• 2 numara zaten soyadından kaybediyor. "Bekar" diye soyadımı olur ya garibime gitti. :)
    Bide bu kızları nasıl seçiyorlar merak ettim. Dışarıda bunlardan kat kat daha güzel bissürü kız var. Resmen miss turkey diyerek ülkemize hakaret ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Travestimi la bunlar

1|0
    1|0
  • Layğn 4 gerçekmi :)

1|0
    0|0
    • Yarısmanın yapılacagı yere git bekle çıkışta kacırırsın çocuklarının anası yaparsın :)

• Keşke ahh keşke :)

• Çok zevksizmişsin.

0|0
    0|0
  • Hiçbirini beğenmedim majyaj güzelleri -_-"

0|0
    0|1
  • Travesti hepsi. 4 ü yalarun

1|0
    0|1
  • 4'te bir Adriana Lima gördüm sanki :)

1|0
    0|0
  • bu neya hepsi cılız bunların 4 biraz dolgun gibi geldi
    18 hem güzel hem vucut ii 20 en güzeli cogu izmirli ve benim kadar gösğüsleri var hepsininde demedi deme 18 veya 20 kazancak :)

0|0
    0|0
  • 13 ve 23 gerisinin surati guzel değil bana gore

1|0
    0|0
  • 4 numara alır götürür

1|0
    0|0
  • ben bile daha güzelim
    asdsfadjknfa :DD

1|0
    1|0
  • ohaaa 1 asık oldum sanırım.
    ıkı kısının ısı olamaz kesın bı grup calısması olmus. :/
    9-12

0|0
    0|0
  • fazla uzunlar

0|0
    0|0
  • 4-13-17 numaralar güzel.17 numara yengeniz olur artık

0|0
    0|0
  • Güzel olanını göremedim

0|0
    0|0
  • canan güzel mişte bunlar güzel seçildikten ve seçilmedikten sonra ne olıuyor yok olup gidiyorlar juriye yaptıkları kıyakları yanına kar kalıyor sadece.

0|0
    0|0
  • bu kızlar güzel değil ya, suratları yarışmaya katılabilecek kadar güzel değil bence, 13 ü beğendim tatlı kız :)

0|0
    0|0
  • sadece 13 diyorum aralarından (:

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 17

• 4 e bayıldım.Acayip havalı.Çok egzotik bir havası ve Adriana Lima ya da müthiş benziyor.Hem balık etli de.Bence balık etli olması artı bir özellik.Yurt dışında olsa çok iyi iş yapardı.Onun dışında 12 ve 23 ü beğendim.23 ün boy biraz kısa gibi biraz da zayıf ama yüzü çok karizmatik.Ama bence birinci kesin 23 olur.Böyle yarışmalarda yüzü çirkin olsa bile hep en uzun boylu olan kazanıyor ki 23 ün yüzü de güzel.Kesin o kazanır.

1|0
    0|0
    • zevklerimiz uyuşuyor :) 23'ün boyu 1.88 yalnız en uzun o hatta adaylarda :D

• bunlar ne yaaaaaaaa ohaa
    içleridne sadece 4 numaralıyı beğendim

1|0
    0|0
  • 4 çokoş

1|0
    0|0
  • Çok iyiler

0|0
    0|0
  • bakmadım henüz ya hep tuttururum ama :) bakayım Bir ara...

0|0
    0|0
  • aynaya bakarım onu izlemek yerine.. ince bel, kalkık kalçalar, diri göğüsler, bebek yüzüm.. katılsam mı

muck

0|0
    1|0
  • 4-17 iyiymiş

0|0
    0|0
  • ben sadece 7yı beğendım:)

0|0
    0|0
  • 4 ile 14 numara taş gibi kız güzeller

0|0
    0|0
  • 4-29-23 güzelmişş.

0|0
    0|0
  • 4. çok güzel gerçekten.

0|0
    0|0
  • dirik die soy ismimi olur la :)

0|0
    0|0
  • Ben niye beğenemiyorum hiç birini :D Neyse 23 kişiye göre bakarsak en iyi olanlar 4 12 13

0|0
    0|0
    • Hiç biri ahım şahım güzel değil begenememn normal :) 4 gercekten iyi diğerleri de makyajla ve photoshopla bişeye benzmiş iste :)

• 2 yi beğenmedim sadece 4

0|0
    0|0
  • 12 numara hemşeri la höhö

0|0
    0|0
  • 12 ya da 23

1|0
    0|0
    • bendensiinn :)

• aa evet valla çok zevkliymişsin canım :) hahahaha

• erkekler begenmedi ama çok zevksizsin dediler :D çogunluk 4le 13ü begenmiş 4güzel de 13 fiyasko hiç çekici Bir yüzü yok :S

• Yoklukta cikilcak kizlari secmisler la bunlar ne

1|0
    0|0
Yükleniyor...