Azeriler le ilgili ne düşünüyorsunuz? Ve Azerbaycan Devleti hakda düşündükleriniz?

Azeriler le ilgili ne düşünüyorsunuz? Ve Azerbaycan Devleti hakda düşündükleriniz?

Güncellemeler:
Scotlan: Yalakalıkmı? Sen ne anlarsın be...biz sovetlere yalakıl yapmadık.1918 de canımız pahasına onlardan ayrıldık.özgür olduk.iki yıl sürdü..yine bizi işgal etdiler...naapacaksın..dev bir imperatorluga iki milyonluk halk naapsın...şimdi de guuya

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşlerimiz hakkında ne düşünelim; iyilik sağlık.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Komikler

0|0
    0|1
    • Evet sovyetlere yalakalık bitti şimdi de türkiye

• Sen beni neden engelledin? Dogruları söyleseydin engellemezdin...senin türk olman tüm türk halkına hakaretdir...sen yine engellersin..ama ben sözümü diyerim...Scotlan: Yalakalıkmı? Sen ne anlarsın be...biz sovetlere yalakıl yapmadık.1918 de canımız pahasına onlardan ayrıldık.özgür olduk.iki yıl sürdü..yine bizi işgal etdiler...naapacaksın..dev bir imperatorluga iki milyonluk halk naapsın...şimdi düşün biz mi yalakayız? yoksa sen bir salaksın?

• Hamısını seviyrem

0|0
    0|0
    • Saol.biz de sizi severiz..ama asıl türk olanları..bazı kendini bilmetenler var şurda

• Ben bu yaz Trabzona gitmisdim, acik-asikar Turkiye turklerinin gozleri Azerileri gozu goturmuyo...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• olumlu düşünüyorum bizden daha çok türk olduklarını düşünüyorum en başta her ne kadar bizim adımız Türkiye olsa da onlar bizden daha Türk.

0|0
    1|0
  • Azeri denen bir şey yoktur Azerbaycan Türkü vardır. Azerbaycanlılar Türkiye Türklerini gerçekten çok severler hatta Bir ara birleşme gibi Bir durumları dahi olmuştur, kurtuluş yılları zamanında bizlere yardımları gözden kaçamaz.

0|0
    0|0
    • Evet birleşmek istedik..hem de her zaman...ama önce sovetler, şim di de ruslarla amerika izin vermiyolar..

• Kardeş birleşmeye dünya büyükleri izin vermezler.cünkü korkuyolar..birelşme olursa türkler dünyada en büyük güç olurlar

• zamnnda ecevit amerikaya göz açtırıyomuydu türkeş türkleri ortadoğru ve orta asyayı dengede tutmuyomuydu sorun liderde

Yükleniyor...