Yabancı Dizi Kültürü Olan Var mı?

Game Of Thornes'ı takip ediyorum şuan sadece dizi olarak.
Bunun dışında beğendiğiniz diziler var mı?
Konularıyla birlikte yazabilir misiniz -.-
Türü önemli değil, komedi olmasın yeter.

(bu arada site çok yavaşladı)

Güncellemeler:
Arkadaşlar "spartacus"e karar verdim.
Savaş ve seks fbgjhgggjhu
teşekkür hepinize :)

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Var da konu yazmak uzun iş..

3|0
    0|0
  • www.dailymotion.com/.../x15ygx6_the-tomorrow-people-on-the-cw-official-trailer_tv

tavsiye derim Fantastik tarz seviyorsan Fringe vb gibi

1|0
    0|0
    • uww bu güzele benziyor, sıradışı güçleri var sanırım çocuğun?

• pek bilinmiyor dizi : ) severek izliyorum ben : )

• bunu da izleyeceğim, teşekkür :)

• Genelde tarihi dizileri takip ederim. Spartacus, Vikings, Black Sails, The Tudors, Band of Brothers bunlardan bazıları. Bir de Fringe izledim, insan ufkunu açan güzel bir bilim kurgu dizisi

1|0
    0|0
  • Dün birisi zorla alt yazılı dizi izletecekti I bilmem ne Mother :D Aslında diziye 5 dakka baktım harika ancak Tr dublaj olmayınca ben yazıyı takip etmekten izleyemiyom :D

1|0
    0|0
  • being human / kurtadam vampir hayalet aynı evde yaşıyo
    the 100 / nükleer savaştan sonra insanlar uzayda yasıyo dünyada yaşanabilir mi iye dünyaya 100 kişi yolluyolar falan
    da vinci deamons / da vinci nin kurgulanmış hayatı gibi ama güzel
    vikings / viking tarihi
    banshee / hırsız çetesi ile ilgili

1|0
    0|0
  • Game of thrones takip ediyorum.
    Spartacus köleliğe ve gladyatörlüğe mahkum olan spartalının isyanını anlatıyor. dövüş, savaş, erotizm politika.
    Merlin bitti. büyücülüğün yasak olduğu camelotta büyücü olan merlin ile kralın oğlu arturun hikayesi. Macera
    Prison break bitti. öldürmediği biri yüzünden hapse düşen abisini kurtarmak için hapise giren ve kaçma planları yapan çok güzel bir macera filmi.
    Gerçi vikinler 2. sezonda ama başka izleyecek birşey yok.

1|0
    0|0
  • Fringe var. biraz bilimkurgu , çok az romantizim , genelde bilim.
    seyretmediysen klasiklerden Lost var; bir adada mahsur kalan uçak kazazedeleri ve doğaüstü olaylar...falan filan işte

1|0
    0|0
  • Komedi dışında beğendiklerim , Supernatural , Prisonbreak , Arrow.

How i met your mother en iyisi :D

1|0
    0|0
  • yabancı dizi kültürüm yok. sabah 8'den akşam 9-10 a kadar başından kalkmayıp 4 sezonunu 15 bitirdiğim PRİSON BREAK var. izlemediysen ilk bunu izle.

1|0
    0|0
  • walking dead ve teen wolf.

1|0
    0|0
  • davinci demons güzel.fringe de güzel

1|0
    0|0
  • Spartacus , en sevdiğim diziydi

1|0
    0|0
  • Winter Sonata

1|1
    0|0
  • spartacus tek kelimeyle mütiş

1|0
    0|0
  • Spartacus izle

1|0
    0|0
  • Spartacus

Komedi olmasın demişsin ama How I Met Your Mother da güzel.

1|0
    0|0
  • Zombi Olarak seviyorsan The Walking Dead Var Ben Bunu İzliyorum Pazartesi 23:00 veya 23:10 da :)

1|0
    0|0
  • Ben de lost. Bahsetmeme gerek yok biliyorsundur zaten.

1|0
    0|0
  • Game Of Thornes...Pazartesi günlerini iple çekiyorum...Çok çabuk bitiyor ama...

1|0
    0|0
  • derperate housewifes

0|0
    0|0
  • Braking bad ve house favorilerim. Bu ara eskisi kadar izleyemiyorum yeni dizi bulmam lazim

0|0
    0|0
  • Teen wolf forever :D

0|0
    0|0
  • Doctor Who'yu bekliyorum bende

0|0
    0|0
  • the walking dead
    fringe
    vikings
    arrow
    how i met your mother

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• olmaz miii? yabanci dizi asigiyimdir^^ skin, teen wolf, supernatural, the walking dead, game of thornes, sherlock, the vampire diaries ve bunun gibi bir sürü diziyi takip ediyorum ben.

1|0
    0|0
  • Supernatural - Macera seversen ve yakışıklı erkeklere bayılırsan favori dizin olabilir :P
    The Vampire Diares - Önceleri çok ergence bulurdum sonra bir ara Bir izleyeyim ilk bölümünü dedim bir günde 7 bölüm izledim gayet güzel bir dizi yukarıdaki yazdığım bunda da geçerli :D

1|0
    0|0
  • Macera/ dram/gizem/ fantastik dersek; Supernatural, Arrow, The Originals, The Vampire Diaries,
    Shelock, Dexter bana göre çok iyidir bunlar.
    Enrtika, ask, romantik komedi dersek; gossip girl, the carrie diaries, friends, bing bang theory ve tabii ki how i met your motheri sayabiliriz. Komedi olmasin demissin ama HIYM kesinlikle izlenmeli bence..

2|0
    0|0
  • Arrow mukemmel bir dizi. Ayrica How I Met Your Mother da hem komedi hem ask hem dram falan var ayni anda hem guler hem aglarsin :) hayatinda izleyecegin en guzel 20likler olur:) ayrıca eski Çağlar ve savaş sahnelerini seviyorsan kesinlikle Spartacus' u izle. 3 haftada 4 sezonu bitirmistim :) fakat uyarmaliyim kan ve erotizm sahneleri oldukca fazla.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle The Mentalist'i öneriyorum, dedektiflik dizisi. Bana da bir arkadaşım tavsiye etmişti, polisiyeyle karıştırmış olmalıyım ki biraz ön yargıya yaklaşmıştım fakat şimdi bağımlısı oldum. Konusu ise Patrick Jane diye bir adam var. Zamanında Red John takma isimli bir seri katil bu adamın karısını ve kızını öldürüyor. Patrick de Red John'u bulabilmek için bir dedektiflik bürosunda işe başlıyor. Dizinin her bölümünde Patrick ve arkadaşları farklı suçları çözüyorlar.

1|0
    0|0
    • izlemek istedim ama 1. sezon 1. bölümünü bulamadım bir türlü -.-

• Telefondan mı izliyorsun bilgisayardan mı? Telefondan izliyorsan Dizi Tv HD ya da Dizi X HD'den, bilgisayardan izliyorsan DiziWu'dan seyredebilirsin :)

• The Big Bang Theory kesinlikle izlenmeli.
    Geçen üzerimde Sheldon Cooper (en sevinlen karakter) sweatiyle okula gittim. Kampüsle fakülte arası mesafede 3 kişi durdurup nereden aldığımı sordu. Bunlardan 2'si öğretim üyesiydi. Düşün nasıl manyamış millet.

1|0
    0|0
    • ilk defa duyuyorum, hemen bakayım. Ay seçemedim Bir türlü bende manyıcam şimdi :)

• Aaa bu arada ben son cümleyi okumamışım şimdi gördüm. Önerdiğim dizinin türü komedi.

• the big bang theory ve fringe güzel. the vampire diaries ile onun yan ürünü olan the originals i şu an da takip ediyorum gerçekten güzel..

1|0
    1|0
  • supernatural-sıradışı güzel dizi

1|0
    0|0
  • Ben kore dram dizilerini seviyorum :)) farklı bir kültür :)

1|0
    0|0
  • Supernatural
    Teen Wolf
    Arrow
    House

1|0
    0|0
  • believeı izlemeni isterim, the big bang theorie diyerleri bilindik arkadaşlar saymış

1|0
    0|0
  • Ben bu aralar parenthood a taktım sabah akşam izliyorum.

1|0
    0|0
  • Kore genellikle man from the star, master's sun, monstar falan

1|0
    0|0
  • walkin death :D

1|0
    0|0
  • The Walking Dead

0|0
    0|0
Yükleniyor...