Demet Akalın'ın yeni albümü çıkmış, dinliyor musunuz?

Demet Akalin dinliyo musunuz?
Yeni albumu cikmis Rekor albumu.Nasil buldunuz albumu?

0|0
83|56

En İyi Erkek Görüşü

• duymaya bile tahammülüm yok

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Sanat yapılmıyorsa ortada yapılan şey sadece “medyanın dayattıkları” mı diyeceksin yani?
    Evet, kodlanmış bir şeyler var. Süregelen bir döngü bu. Bütün televizyon kanalları Demet Akalın’ı yayınlamayı bıraksa kim özler ki? Yok, böyle birşey. İnsanları gerizekalılaştırma döngüsü bu. Magazin izletip reklamcılardan daha fazla arama işi. Kimse de özlemez. Pardon ama eğlenmek için daha kaliteli müzikler de var.

Senin dinleyicilerin arasında da Demet Akalın dinleyen birileri olabileceğini düşündün mü hiç?
    Düşünüyorum zaten. Herkesten şüphelenebilirim bu anlamda. Ama çok net söylüyorum eğer Demet Akalın dinliyorlarsa gelmesinler benim konserime, izlemesinler, hakikaten onları seven insanlarla aynı mekanda bulunmak istemiyorum. Hani “onları da kazanalım” derler ya, yok ya ben istemiyorum onları kazanmak. Ama ben hep böyleydim. Bir kez konserimde biri bir peçete yolladı. “İstanmbul İstanbul Olalı”yı söyler misiniz” diye. “Şaka mı bu?” dedim. “Yok” dedi. “O zaman sizi dışarı alalım” dedim.

Demet Akalın falan dinlemem..

1|2
    1|0
  • ben bayılıyorum bu kadına tırnaklayarak geldı buraya, hepınızde dıscoda falan bunla ucuyorsunuz, sevmıyolarmış hadı ordan..

3|0
    1|0
  • Şahsen dinliyorum. Kişilik olarak sevmem ama şarkıları gerçekten güzel, zaten bizi ilgilendiren de müziği ve müziğinde şahsen başarılı ve hemen hemen yaptığı çoğu müzik de radyolarda çalıyor...

2|0
    0|0
  • Asla .

0|0
    0|0
  • sebebim, gazete, seven kızın romanı, esmer yârim, kısmet, bozuyorum yeminimi, olacak olacak.

1|0
    0|1
  • Çok nadir

0|0
    1|0
  • pek sevmem acikcasi.. sonradan sarkici olma manken kökenli birisi)

0|1
    1|0
  • Kulağa ho şgelen her şarkıyı dinlerim özellikle hareketli şarkıları severim, demet akalınıda dinledim albümünüde begendim☺

1|1
    0|0
  • cok dinlerim benim zevkime hitap eden mzüikler yapıyo pop hareketli ve elektronik

1|0
    0|1
  • dinlerim arada bir.

1|0
    0|1
  • onu dinleyeceğime hande Yener'i dinlerim. gerçi ikisini de sevmem ya neyse.

0|1
    1|0
  • Çok gereksiz bir kadın..

1|0
    1|0
  • hayır.

0|0
    1|0
  • Arada dinlerim. Yeni albümü fena değil bence lakin en sevdiğim şarkısı Esmer yarim..

1|0
    0|1
  • hangi albümü?

0|0
    1|0
  • Pek dinlemediğim halde son albümündeki ilahi adalet şarkısını çok beğendim.Ama bence Hande Yener her zaman daha öndedir ;)

0|0
    1|1
  • 1|0
    0|1
  • Ben o kadını çok itici buluyorum ne kendisi ne şarkısı bendne uzak dursun :(

1|0
    1|0
  • dinlemiyoruz

0|1
    1|0
  • Binde bir şarkısı hoşuma giderse dinlerim

0|0
    0|0
  • Bir türlü Türkçe şarkıları sevemedim. Denedim ama olmuyor. Yabancı müzik tarzıyla yerli müzik tarzı arasında dağlar kadar fark var.

0|0
    1|0
  • o beni dinlemezse bende onu dinlemem arkadaş

0|0
    1|0
  • Dinlerim..
    sevdiğim bazı parcaları vardır

0|0
    1|0
  • dinlemiyorum.

0|0
    1|0
  • sevgilimi koluma takarım bebekte üş beş tur atarım...

1|1
    0|0
  • evet güzel şarkıları var...

1|0
    0|0
  • duyduğum kadarıyla o beni dinliyormuş

0|0
    0|0
  • çingene demet mi:)

0|0
    1|0
  • sepet sarkisi cok guzel onun

1|0
    0|1
  • dınlemıyorum

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 83

• Guzel olan her sarkiyi bikana kadar dinlerim ayirmam

1|0
    0|0
  • Hemen aldim..hastasiyim.herseyiyle nese kaynagi..cok cekemiyeni var.eh oda dogal tabi.mutsuz insanlar mutlu insanlari cekemez ler.kadinda ses var görüntü var.para var.koca cocuk var..kariyer desen en üst zirvede...:) super.arabada bangir bangir heryerde dinliuorm..ilahi adalet, kibrit, yeminim var sarkilarida favorilerim:)

0|0
    1|0
  • Bayıldımmmm araba'da çok güzel dinleniyor. Tüm parçalarıma hayranım. İlahi adalet ve rekor favorilerim. İlahi adalet arabada güzel dinlenir. Parçaları güzel çünkü demet daha önce böyle bir albüm çıkarmamıştı. Yani evet çıkarmıştı ama yabancı ve yerli dj'ler ile çalışmaları oldu. Mesela erdem kınay. Adam işini biliyor. Yaptığı mixler bende tüm dünyasa duyulmalı.

1|0
    0|0
  • demet akalını dinliyorum hopörler kapalı

2|1
    1|0
  • Evet dinliyorum.
    Ama henüz son albümünü dinlemedim.

1|0
    0|0
    • Şu an "sözüm ona sevdin" şarkısını dinliyorum.
      Harika bir şarkı.

• Yok dinlemiyorum. Nesini dinliicem. Bir de para verilip alınır mı bu dandik şarkılar. Nasılsa 6 ay sonra 50 liralık benzin aldığında benzinciler promosyon olarak verirler. Ben Metallica, AC/DC, Kiss, dinliyorum.

1|0
    1|0
  • Denet Akalın kadar basit seviyesiz Bir ' karı henüz göremedim. Şarkıları da, şarkı sözleri de her şeyi boktan.

Canlı sesi rezalet, kendini bir b*k zannediyor. Muşmula suratlı kezban lan.

2|1
    1|1
  • dinlemiyorum.

0|0
    1|0
  • bayılırım ama şarkılarına; sezarın hakkı sezara..patlamayan albümü yok.

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki

1|0
    0|0
  • Dinlerim. yeni sarkilarini daha dinlemedim, en cok hangi sarkisi güzel?

1|0
    0|0
  • normalde hiç sevmem ve de dinlemem ama son şarkısına bayıldım şarkının nakaratı hayatımın son bir yılının özeti adeta :) Yarına kalsa da yanına kalmaz...

1|0
    0|1
  • dinlerim süper olmuş her zaman ki gibi... :)

2|0
    0|1
  • Dmet akalın mı? fiyasko bir insan bence.Türkiye'deki sanatçıların çıtasını düşüren bir insan.Kim niye ünlü yapmşsa

1|0
    1|0
  • türk pop şarkıları arabada giderken güzel oluyor ya arada farklılık niyetine. diğer türlü açıpta dinlemem.

0|0
    0|0
  • kadını sevmiyorum
    şarkılarını da özellikle öyle açıp dinlemem
    ama popüler olan şarkıları oluyor bazen onlar fena değil aslında

0|0
    1|0
  • Dinlemedim daha

0|0
    1|0
  • dinlemiyorum hatta nefret ederim. müziği katlediyor. ama etrafımdakiler yüzünden birkaç şarkısını ezberledim işkence resmen

1|0
    2|0
  • Dinlemem

0|0
    1|0
  • Dinlemedim albümü henüz.

0|0
    1|0
  • yok dinlemem ya

0|0
    1|0
  • dinlerim ama albumu duymamıştım.çok ta dinlediğim söölenemesz.olmasa üzülmem. bir Taylor Swift ya da Oğuzhan Uğur dağil ya :D

0|0
    0|0
  • Dinlemem normalde sadece vur gitsin beni yi iyi yorumlamış gibi geldi

0|0
    1|0
  • Kim ne derse desin, dinleniyor mu? evet.Çok satıyor mu? evet.Barda, discoda, beachlerde çalıyor mu? evet.Konu kapanmıştır. <3

1|0
    0|1
  • kalitesiz müzik, kalitesiz sözler.
    daha dinlemeden yorumumu yaptım.

1|1
    1|0
  • bazı şarkılarını çok beğendim dinliyorum

2|0
    0|1
  • radyoda çıkarsa, oda çıkarsa tabiiii :-)

0|0
    1|0
  • Sevmem dinlemem.

0|0
    1|0
  • Superrr her zamanki gibi :-)

1|0
    0|1
  • hayır dinlemiyorum dinlemem de :D

1|0
    1|0
  • Kızlar Devam