Bu evlendirme programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

yaa bu evlilik programları hakkında ne düşünüyorsunuz ordan evlilik olurmu sizce?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar sanki satılıkmış gibi gel gör beğen al git muhabbetti iğrenç karşıyım sonuna kadar sadece kanal ve sunucunun para kazanması için yapılan tuzak tv alemi zaten böyle eski yarışma birincileri yada şarkı yarışmalarını kazananların kaçı var piyasayada yada ölenler aklınıza gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Komedi programı izleyeceğime açıyorum esra erolu orda göbek atanları seyrediyorum keyfim yerine geliyor :)

0|0
    0|0
    • :D haklısın neden gobek atıyolar anlamıs degılım

• Evde ne kadar canı sıkılan teyze varsa o programda :D Hepsi ayrı bomba =)

• İyi oluyor. Piyasanın nabzını tutuyorum. Kız adama gelirin nedir, evin var mı, ne iş yapıyorsun diye soruyor. Aptal adam ona, "peki senin gelirin nedir, evin var mı". diye soramıyor. Adam gelirini ve mal varlığını açıklayınca da ben " Bu kız bu kadar paraya layık mı, kızın güzelliğinin ederi bu adamın geliri midir." diye piyasanın nabzını tutuyorum. Komik oluyor işte. Genelde kızlar kendilerini kafdağında görüyor. Aynaya bakmadan gidip adama evin var mı araban var mı kaç para kazanıyorsun diyorlar. Bir kere de bir erkek bu soruları kadınlara sorsa keşke. Bu memlekette kadınlar hakikatten asalak gibi kanını emecek erkek arıyorlar.

0|0
    0|0
    • ben 2 taraf ıcınde aynı seylerı dusunuyorum evın varmı araban varmı ne kadarrr ayıp .. cok cırkın malesefe valla utanmadan soruyolar :D

• bence her 2 tarafta bırbırlerının eksıklerını tamamlamalı .. bır suru ozellık aranıyor her 2 tafar ıcınde sahsen bır adam bana bunları sorsa evın varmı falan dırek tekmeyı basarım kadınların sorması yanlıs ama erkeklerın sorması yada araması ne bılım cok dehset korkunc..

• Evlilik programlarında kadınların erkeğe kendileri dışında bir şey sunabildiklerine pek tanık olmuyorum. Kadınlar hep istiyor, hep bekliyor.

• Nüfusta çalışan birinde anlatıyorum: Adam evlenme programında biriyle tanışıp evlenmiş. Kadının ciddi psikolojik rahatsızlığı varmış. Boşanmışlar. Evraklarını nüfusa getirmiş ve dediği aynen şöyle:

-Hanımefendi biraz acele edermisiniz, nikahıma yetişmem lazım.

0|0
    0|0
  • biraz olsun iyi ve mantık alıyor

0|0
    0|0
  • sorulan sorular.paran varmı evin varmı maaşın varmı araban varmı gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • birgün öldürme programı yapsalar, ölüme inancımı yitiririm.

0|0
    0|0
  • evlendimeden ziyade ciftlestirme programi olmus

0|0
    0|0
  • yapıyorlar oluyor işte.

0|0
    0|0
  • ben gittim oraya 2 defa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşlı amca ve teyzelere lafım yokta oraya çıkan gencleri anlamıyorum beyinleri yok sanırım okadar paraları tipleri kariyerleri var sözde evlencek birini bulamamişlar mı yani ? enteresan

1|0
    0|0
  • saçma salak şeyler

0|0
    0|0
  • oraya gidenlerin amacı evlenmek değil diye düşünüyorum :) hele gencecik yaşta oraya gidenlerin derdi ne anlamıyorum sanki aramış aramış da eş bulamamış gibi

0|0
    0|0
  • Tiksiniyorum öyle programlardan! yakında çocuk yapma programıda çıkacak başımıza, çocuk isteyen beyler bayanlar buyrun anlaşın ve arkaya geçip sevişin 9 ay sonra çocuk doğacak o zaman yayın ekibimiz çocuğunuza nazar boncuğu takacak... gidişat böyle

0|0
    0|0
  • evlenmeye gönlü olan için her yerden olur

0|0
    0|0
  • esra erol izliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...