Ailemde Türk damat takıntısı var

Mesela yabancıyla evlenme kızım diller farklı, mesela Türkle evlen kızım her konuda anlarsınız birbirinizi

Sizce ne demek istiyorlar, asıl amaç nedir ki?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• yabancı damat hayrılı damat değildir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• aynı dili konuşup anlaşamamaktansa farklı dili konuşup anlaşamamak daha iyidir bence tabi bu iki kişi arasında olan, ailenin düşündüğü de damat veya akrabalarının dediklerini anlayamama korkusu vardır belki yabancı ülkeye kız gelin etme korkusu da ayrı tabi

0|0
    0|0
  • Allah mutlu mesut etsin kiminle evlenirsen evlen :)

1|0
    0|0
  • çok saçma .. türkmüş kürtmüş bilmem neymiş... yahu gönül bu .. ota da konar boka da...

örf adet gelenek görenek öğrenilecek şeyler... ben çok kişi gördüm farklı ırklarda evlenenleri gayet mükemmel bir yaşam tarzları var..

onların amacı sen türksün eşinde türk olsun.. sonradan bir tartışma çıkmaz siyaset açısından..

ya da örf adet kuralımızda böyle sizinkinde böyle demesin gibi...

0|0
    0|0
  • asil amac burad akültürüne dinine yakin birisi ile evlenmeni istemeleri

0|0
    0|0
  • Asıl amaç, Türk kültürünü ve milli benliğimizi asimilasyonlardan ve kültürel emperyalizmden korumak. Ben de yabancı milletler ile evliliğe karşıyım.

0|2
    0|0
  • benım bır arkadas arap bur adamla evlendı adam elınde turkce sozluk Hatun bugun bana corba yap dıyor :D hala aklıma geldıkce guluyorum

0|0
    0|0
  • Kültür farkı herzaman çatışır evlat.

0|0
    0|0
    • Bunu biliyor gibiyim, saygılar bizden :o

• senın yabanı ciiyle arkadaşlık ettiğini ğördüler

0|0
    0|0
    • Baktılar yaşım geldi çatı, öğütler veriyorlar kendilereince. Evet bir yabancıyı sevdiğimi düşünüyorlar, şüpeleniyorlar. Türk erkeklerine soğum biraz, türk kızıyım ama.

• eger yabancı sev varsa onaylamıyoruz mesajı eger yoksa artık sevgili yap bizi tanıştıra onay veriyoruz mesajıdır..

• Türk erkekleine karşı neden soğuksun yabancılar çokmu iyi

0|0
    1|0
  • sana söyleyemedikleri gerçek sebep sünnet meselesi olmalı...

0|0
    0|0
  • hayatın boyunca birini anlamadan yasamak cok zor diyorlar. hep cözmeye calısmaktan yıpranırsın.

0|0
    0|0
    • Ben biraz farklıyım diğer aile mensuplarına bakarsak kızları Türkten başkasına vermediler, yani her birine birer odun , papatya gibi kızları :)

• neden acaba?

• dediklerinden başka ne amacı olcak, daha çok anlarsınız birbirinizi ama yabancı sevdin herhalde sen öyle mi?

0|0
    0|0
    • en iyi cevap seçer misin beni :))

Kızlar Ne Diyor 2

• kaderinde kim varsa onla evlencen takılma bunlara çok

0|0
    0|0
  • ailede yabancı biriyle evli olan var mı?yada senin yabancı oyunculara karşı falan bir ilgin varsa ailende böyel söyleyerek önceden tedbir almaya çalışıyordur..

0|0
    0|0
    • Gözlemlerine göre türk erkeklerine karşı soğum, öğütler veriyorlar.

• herşey olacağına varıyo sen evlenick olsan kesn kararını versne kim engel olucak mecbur kabul edrlr..

• Türk erkeklerine karşı neden soğuksun

Yükleniyor...