Bu sözün anlamı nedir?

bu sözün anlamı nedir aşkla ilgili mi kişilikle mi yoksa başka bir anlamımı var anlıyamadım 1-))) BİR BEN VAR Kİ BENİM İÇİMDE, BENDEN ÖTE BENDEN ZİYADE 2-))BİR BEN VAR BENİM İÇİMDE BENDEN ÖTE SENDEN ZİYADE bu ikisinin anlamı farklımıdır bu ikisinin anlamı nedir ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• içindeki tanrı ile kendi arasında gidip gelen bir adamın sancılarını anlatan bir şarkıdır.. barış abidir. mançodur

0|0
    0|0
    • peki whatsaba söz olarak yazıyor olsan hangi anlamını düşünerekten yazardın bu söz birçok anlama çıkabilir sonuçta ?

• sevmiyor seni.. üzmeden sıyrılmak istiyor senden

• hahah sevmediğini biliyorum zaten :D

Erkekler Ne Diyor 5

• güldürdün beni ya akşam akşam var ya beynim off oldu koptum ya sıçıyorum gülmekten..

0|1
    0|1
  • Farklıdır,ilk cümlede benim içimde benden ayrı biri yaşıyor diyor,böylece belki de sevdiğin kızın gönlünü hoş etmek istiyor,lakin iş ikinci nakarata geldiğinde senden ziyade diyerek aşkın derinliğini artırıyor ve kutsallaştırıyor.

0|0
    0|0
  • çay koyda içelim be

0|0
    0|0
  • fatal error! not found! :D

0|0
    0|0
  • hem de ne biçim farklı :)

0|0
    0|0
    • sözün anlamını açıkla sadece

• anladıgım kadarıyla bir ben var ki benim içimde benden öte benden ziyade , insanlara göründüğünden farklı bir kişiliği olduğunu sanki kendinden bir yerine çok olduğundan bahsediyo , (sanki onu beynnden bağımsız hareket ettiren ikinci bir kişi gibi )diğer mısrasının orjinalide Bir sen var ki senin içindeSenden öte senden ziyade bu olması lazım bu da karşısındakinin duygularını içinde saklamış olduğu kişiliği anlatıyo,

• he snn dediğinde de benim içimde benden öte başka biri var gibi (duyguları) ama bu insan sensin sanki gibi bir manada bana göre

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanirim kişi hamile. Spermle yumurtanın anne ve babadan gelme olduğunu ancak bebegin başka bir insan olduğunu ifade ediyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...