Neden herşey bu kadar sıkıcı ki -,-

neden böyle bu kadar sıkılıyoruzz bazen neşem yerinde oluyor bazen kayboluyor gidiyor düşünüyorum her iki durumada kendi kendimi ben getiriyorum ya çaresizsiniz ya çare sizsiniz diyorlar ya o hesap ama bazen elimde olmuyor sıkılmamak :) , herzaman sıkılmıyorumda neden sıkılıyoruz nedeni nedir ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazı zaman oluyor, içim kıpır kıpır, hiç kimsede olmayan enerjiyi, mutluluğu yakalıyorum.

Ama vakit geçtikçe bir bakıyorum fos, gitmiş bütün enerji. yine bunalım, yine sıkıntı, yine düşünceler.

Hayatımız yolunda değil, belki de çok bekliyoruz veya beklemeye fazla alışmışız. Ya da bıktık.

cut.

0|0
    0|0
  • hareketli Bir yaşamın olsun, güzel bir spor ayakkabı, iyi bir eşofman takımı ve kulağında müzikle su kenarında, yeşillikte, sakin Bir yerde tempolu yürü, koş. sonra Bir meşguliyetin Bir hobin olsun. mesela Bir blog sayfası hazırla kendine. bir de az da olsa düzenli kitap oku.

0|0
    0|0
  • sevgisizlik olabilir ilgisizlik biraz ilgi istiyosun biraz şımartılmak istiyosun

0|0
    0|0
  • standart bir durum olmadığı sürece sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Kak kız git soğan doğra

0|0
    0|0
  • öyle işte :) rahatlık batıyor.

0|0
    0|0
  • benim sürekli böyle...

0|0
    0|0
  • ben psikoloji ana bilim mezunuyum sana tavsiyem

bir psikoloğa gitmelisin.

iyi geceler diliyorum.

0|0
    0|0
    • psikoloğun hiçbir faydası yokki daha önceden gitmiştim sadece ilaç veriyorlar ilaçda bir işe yaramıyor daha önceden gittim derken 1,2 yıl önce :D neyse işte gene bişeye yaramıyor kısaca

• sen devlet hastanesine gitmissin özele git bak nasıl hayat dolu oluyorsun

güven bana

• tamam:))

• Valla al bendende okadar uykundan tutki havaya kadar etkiler :D

0|0
    0|0
  • bnde bu ikilem yuzunden meraklanıyorum ama bı turu snuc cıkmıyo hyt sartları sanırsam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arada sırada olur boyle

Normal

0|1
    0|0
Yükleniyor...