Radyo televizyon sinema okuyan arkadaşlar varsa bakabilir mi

RTS okumak istiyorum biraz bilgi verir misiniz mesela hayatım çok mu düzensiz olur ve tam olarak hangi işleri yaparım

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bu bölümü okumak istiyorum ve haliyle araştırıyorum uzun zamandır öncelikle torpil gerekli şöyle böyle diyenleri ciddiye alma eğer sen işinde başarılı olur azimle çalışırsan sana her türlü kapılar açılır öte yandan tv sinema zevkli bölüm eger gerçekten okumak istiyorsan iyi bir seçim olacak senin için ama dediğim gibi klasikleşmiş olumsuzluklara takılma yok mezun olunca iş bulamazsın yok torpi gerekli gibi şeylere

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sadece yerleştirme puanı bu kadar yüksek olup, iş imkanı sıfır olan bir alakasızlık var..

.. okuması zevklı sadece.

0|0
    0|0
  • Radyoculuk yaptım 1995 yılında, hayatımın en anlamlı en hatıralarla dolu yıllarıydı, kameramanlık yaptım yoruldum koştum haksızlığa uğradım, sinema olayını yapmadım ama bir reklam filminde oynamıştım, her ne olursa olsun bu bölüm mükemmel bir bölüm

2|0
    0|0
    • kameramanlık ve muhabirlik gerçekten zor diyorlar,haksızlığa uğramak derken? evet bencede mükemmel

• neden devam etmedin ki para konusu sıkıntılı mı bu bölümde

• bak eğer bu işi yapacaksan düzgün bir kanalda düzgün bir alanda yapacaksın, hem para açısından hemde ileriye dönük olma açısından, ben açıkca sı bedavaya çalışmışım yıllarca

• Gazeteci televizyon programcısı olmak istiyorsan eğer güzel sanatları daha çok öneriyorlar

Haberin ola

1|0
    0|0
  • ben tavsiye etmem ben 2 okul bitirdim psikoloji ve iç mimarlık onların ikisinide sonuna kadar tavsiye ederim

iyi geceler.

0|0
    1|0
  • niye olsun hangi alanında olacağına baplı araştırma yaptın mı hiç

0|0
    0|0
    • evet araştırdım bayağı ama iş ortamı hakkında bilgim yok

• Çok kazık olduğunu bilirim :D

0|0
    0|0
  • bu bolum icin onca zaman kaybi hic degmezz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben okuyan arkadaşlarımdan bildiklerimi söyliyim. Ödevleri çok sıkıymış ve torpil olmadan iş imkanı zormuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...