Düğün dernek filmi gerçekten komik mi ?

2.kez vizyona girecek kadar komik miydi sizce ? Bana neden komik gelmiyor? kendimde bir anormallik olduğunu düşünmeye başladım.

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• En son geçen hafta gittim izlemeye arkadaşın zoruyla, filmde geçen tüp sahnesi hariç hoşuma giden veya beni güldüren bir sahnesi olmadı.

Ve fazla küfürlü geldi bana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkesin komedi anlayışı farklı olabilir herkese hitap eden bir komedi tarzı olduğunu düşünyorum ama gülmemiş ya da sana komik gelmemiş olabilir bu anormal bir durum değil

0|0
    0|0
    • Çevremde ki herkes yarılmış gülmekten bir ben gülmemişim ya kendimi kötü hissettim.Fundamentalsten sonra sanırım daha iyi bir komedi çıkmadı ondan.

• bak bende cem yılmaza çok gülmem.. herkes her komedyene gülücek dye bşey yok :)

• Bir ölüm sahneleri komikti bir de tüpçü fikret yoksa çok gülmedim. Hükümet Kadın'a bin kat daha çok güldüm 2 kere gittim hatta

0|0
    0|0
  • fikrimi soracak olursan ben beğenmiştim ama herkesin düşünce tarzı güleceği şeyler farklı olur bende problem mi var diye düşünmemeni öneririm (Ahmet kural ve murat cemcir normalde de sana itici geliyorsa gülememen normal

0|0
    0|0
    • Ahmet Kuralı sahsen tanıyorum cokta sevıyorumm. Ama fılmı bende hıc begenmedım..

• komikliğinden tekrar vizyona girmediki recep ivedik izlenme oranında düğün dernegi geçiyo diye eklenmeyenler eklenip tekrar vizyona girdi

0|0
    0|0
  • sevmedim pek

0|0
    0|0
  • Ben çok gülmüştüm. Benim gülmem komik olduğunun delili ise, evet komik :))

0|0
    0|0
  • Henüz izlemedim

0|0
    0|0
  • Abartılacak komiklikte değildi ha eğlendim o ayrı. Ama beklentim boşa çıkmıştı izlediğimde.

0|0
    0|0
  • ben komik bulmadım acıkcası. onun yerıne recep ivedik daha güzel bn onda daha cok güldüm :)

0|0
    0|0
  • bilmem komik mi?

0|0
    0|0
  • Bana da komik gelmedi pek

0|0
    0|0
  • benim de yanımda oturanlar film boyunca yarıla yarıla gülünce sinirlerim bozulmuştu. aynı şeyi düşünmüşüz

0|0
    0|0
    • Cennet Mahallesinin herhangi bir bölümü bile filmden güzeldi bence :)

Erkekler Ne Diyor 2

• her aktörün her filmi güzel olcak diye bir koşul yok bende fragmanını izlemesem belki gülmekten yarılabilirdim ama bir kaç espri vardı sadece gerisi fragmanın aynısı fragmanı izlerken daha çok zevk aldım ama bu ara oynayan kardeş payı güzel izlemelisin

0|0
    0|0
    • Aslında mesele filmin rekor üstüne rekor kırmış olması.

• rekor kırmasına rağmen daha kaliteli daha ince espri ve şakalar yapılabilirdi konusu güzeldi ama seneryo tartışılır nerdeyse bilmin yarısında çıkıcaktım

• ben beğenmedim espirilerin bazıları çocuksu olaylar arasında bağlantılar çok basit yapmacık geldi bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...