Ulkeler hakkinda bildikleriniz??

Hangi ulkede yasamak isterdiniz neden hangi ulkenin ne gibi ozellikleri vardir

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• İskandinav ülkelerinden birinde yaşamak isterim. Kış-kar bence yazdan daha güzel. Bilime daha fazla önem veriliyor. İnsanlar cağdaşlıkta çığır açmış. Maddi seviye açısından yorum yapmama gerek bile yok. Sarışın kız dolu. Doğaya karşı çok daha korumacılar. İnsanlar üzerinde baskı yok, ozgur düşünce ortamı ve saygı var vs. :)

0|1
    0|0
    • Sanki bir utopyadan bahsetmissin :) bu yazdiklarim tam anlamiyla harika tam aradigim ozellikler tesekkur ederim insallah nasip olur gitmek :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Sydney Australia da yasiyorum en sevdigim ozellikleri demokratik ve cok kulturlu olmasi, irk ayriminin herhangi bir sekilde yapilmamasi, dunyanin en kucuk kitasi ama en buyuk adasi olmasi, Koalalar <3, Sydney hem tarihi yonden zengin hemde modern bir sehir olmasi, Australian passportla istedigin ulkeye vizesiz gitme hakki ve en onemlisi kac yasinda olursan ol egtim icin asla gec degil diyen bir ulke burasi

0|2
    0|0
    • cok ıyıymıs ya yanı pasapotu cıkarttıgım taktırde ıstedıgım ulkesıne gıdebılır myıım? okumak ıcın gıtmeye kalksam ne tur sartları var acaba?

• Usa'da yaşamak isterdim yaşamayı geç amerika için resmen ölüyorum neden diye sorma emin ol bende bilmiyorum şehirleri sokakları eğitimi çok hoşuma gidiyor bazen düşünüp keşke amerikan vatandaşı olsam keşke oralarda yaşasam diye hayal kurup gidiyorum. O kadar çok istiyorum ki anlatamam arkadşaım geçen yaz amerikaya gitti ve tam abartmıyorum 5 gün boyunca ağladım o kadar kötü bişey ki hayır bir de hava atıyor bana onu oracıkta öldürmek istedim. Amerika benim için çok önemli İnşallah hayırlısıysa oraya giderim ve orada yaşarım en büyük hayalim bu...

0|1
    0|0
  • Yeni Zelanda harika bir ülkedir.. üniversiteyi orada okumak hayalimdi ama olmadı. gelişmiş, ekonomik düzeyi yüksek mükemmel bir ülke.

0|1
    0|0
    • Arastiracam bu ulkeyi tesekkurler :) hayalinmis bu arada olsun boylesi daha iyisidir belki uzme kendini

• eyvallah :) üzmüyorum ya marmarada okuyorum eve iki dkda geliyorum böyle çok iyi:)

• Arabistan- mekke medine islam aleminde kutsal topraklar petrol bol arapçayı seviyorum gelişmiş medeniyete dem vuran bir ülke

0|1
    0|2
    • Asiri sicaktir heralde oralar birde araplar biraz pis gibi kalmis aklimda cehalette cok diye biliyorum yanlis mi? Arapcaya nicin ilgi duyuyosun bu arada?

• Arapçaya ilgim tevsir derslerinden geliyor ve hat sanatıyla ilgiliyim ondan pis değiller biraz daha kabalar sadece geyet gelişmiş iyi Bir yer cehalette yok ayrıca sıcaklık iyidir ;-)

• Avustralya :)
    Ne çok insan var ne de az...Doğası ve kanguruları yeter :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• almanya özellikle ruhr havzası ve ren bölgesi

0|1
    0|0
  • Kuzey Avrupa Ülkeleri'inden harhangi biri olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam yılın 10 ayı bulutlu geçiyor oralarda.

0|1
    0|1
  • Ekonomik şartları, sosyal hayat yapısı , insanların fiziki ve ruhsal portresi, kentlerin fiziki durumu, altyapı hizmetleri, ekonomik durum,yeşil alan ve en önemlisi dinin insan yaşamına olan etkisi gibi kriterlerin çoğunu karşılayan yerler olan İskandinav ve Orta Avrupa ülkelerini tercih ederim. İsveç,Norveç,Finlandiya,Danimarka,Avusturya,Çek Cumhuriyeti,Hollanda ve Belçika'yı isterdim.

0|0
    0|0
  • tabikide şili santiego nedeni bu lke yeni seks merkezi seçilmiş

0|0
    0|0
  • Amerika ve bazı kendini yaşamsal genelleme statüsü açısından aşmış ülkeler de yaşamak isterim.

0|1
    0|0
    • Maddiyat,ozgurluk,hosgoru,dusunce yapilari vb konulardan oncelikli olarak hangileri icin tercih edersin? Cok genel yazmissin

• Of course ! şimdi ben hollanda , isviçre , lüksemburg , litvanya , letonya v.b. gibi ülkeler tek görüyorum ayırt etmek yok macera ve ruhsal olarak beslenim içinde amerika. İngiltere

Yükleniyor...