Evlilik öncesi sorunları aşma yöntemleri nelerdir.?

Evlilik aşamasında, ailelerin müdahalesi, altın adeti ev eşyası vs bu sıkıntıları nasıl aşabiliyorsunuz.

Babamla aram açık sanki baba degil borç istedigim bir insan olarak görüyorum( Öyle yapıyor çünkü)

Har vurup harman savuran bir insan , böyle hayırlı işte bile kem küm eden bir insan, morailm çok bozuldu, sizce neyi nasıl yapmalıyım,

Babanla konuşun diyeceksiniz, ama herşeyimi ben kazandım ben yerim diyen bir insana siz ne diyebilirsiniz ki ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bankadan borc cek herseyini kendin yap daha iyi...zamanla ödersin

simdi böyle yapiyorsa sonradan laf sokar benim sayemde alindi bunlar vsvs diye

0|1
    0|0
    • 17 bin kredi çektim verdim, dedim baba al düğünümü yap, bu halde bile laf geliyor...Çok zoruma gidiyor , ekstradan bir kredi çekemiyorum.Aldıgım maaş belli harcamam belli, hayırlı bir işte bile böyle oluyor , canım çook ama çok yanıyor...

• çok sağol gönlüm biraz olsun ferahladı..

• rica ederim. insallah mutlu huzurlu saglikli bir hayat gecirirsiniz

Kızlar Ne Diyor 2

• bence evlilik olmamalı.

0|0
    0|0
  • ben eşimin ailesi kaynaklı problemler yaşadım hep, ev tadilatıyla başladı herşey eşim hep arada kaldı benim istediklerimi yaptırtmak için savaş verdi. eh işte bir kısmında başarılı oldu bir kısmında olamadı. ama sonuçta problemli sıkıntılı bir dönemden sonra evlendik şimdi kapımızı kapadık çok mutluyuz. senin durumun daha farklı tabii.. baban neden böyle yapıyor anlamadım hiç ama araya anneni falan sok bir şekilde ikna edilir herhalde. birinden borç alsan yeni hayata borçla başlamak ikinizi de yıpratır.

0|1
    0|0
    • evim bir otursa gerçekten dediğin gibi çok mutlu huzurlu bir evliliğim olacak , o konuda şüphem yok , işte maddiyat , ben çalışyorum ama , eşime maddi olarak yardım ediyorum ve bunu kimse bilmiyor, senin neden paran yok diyorlar sen calışyorsun diyorlar ama işte... öyle...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...