Güldür güldür programı sizce komık mi ?

geçen gün açayım dedim belki 1 saat izlemişimdir ama bir kere bıle gülmedim.ben mi espriden anlamıyorum ki :D ama yapmacık geliyo çhb gibi değiller

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• beğenerek izliyorum

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Güldür Güldür'ü bir tek ben saçma buluyorum sandım.
    Çok saçma.

ÇGHB bugune kadar en çok güldüğümdü :)
    Arkadaşım hoşgeldin 10 üzerinden 7 alır ama belli yerleri komik :D

Ne söylese gülenler var. Onlardan değilim. Az gülerim bu tür şeyleree. Ama ÇHGB başkaydı.

0|0
    0|0
  • Çok Güzel Hareketler Bunlar tarzında tiyatro skeçleri ile izleyenleri güldüren ve eğlendiren Güldür Güldür izleyenlerin büyük beğenisini kazanıyor. Show TV’de yayınlanan ve en çok izleyen televizyon programlarından biri olan Show’da Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla ve Çağlar Çorumlu gibi usta oyuncular bulunuyor.

0|0
    0|0
  • nadir güzel skeçleri oluyor bir ara çghb da o kıvamdaydı ne zaman birine tavsiye etsem berbat skaçleri oluyordu o hafta , biraz da benim şanssızlığım sanırım ama arkadaşım hoşgeldin daha iyi bence çhb yi bilmiyorum ama

0|0
    0|0
  • Sen doğru düzgün izlemememişsin ki aç 1-2 bölüm sonuna kadar izle gülmekten yarılırsın program güzel.

1|0
    0|0
  • cok nadir guldurdu.is bankasi reklaminda cem yilmazla oynayan eleman bilal denen elemanfalan filan inter milan diyen adam komikler .bi de irem sak vardi komikti.

0|0
    0|0
  • Bence o tarz programların em komiki çok güzel hareketlerdi

0|0
    0|0
  • Evet çok komik hiç olmazsa her akşam bayat Türk dizilerine alternatif geldi. Türk kanalları zorla dayıyorlar insanlara saçma sapan dizileri, hiç olmazsa yaz tatiline girdi de dizilerden kurtulduk, rahat rahat film seyreder olduk ama ne yazık ki sezon yine açılıyor ama bu dizilere beş çeker Güldür Güldür favorim Bilal. ve Toraman İbrahim:)

0|0
    0|0
  • düşük zekaya hitap ediyor..

0|0
    1|0
  • çok ama çok güzel bayılıyorum

2|0
    0|0
  • irem sak varken özel olarak izlerdim...şimdi denk gelirse bakıyorum...evle beni güldüklerim arasında ama ençok beğendiğim düşler caddesi...

0|0
    0|0
  • Yok be, kesin para veriyolar oraya katılanlara gülmeleri için millet maşallah yarılıyo orda, bende tık yok :D Çok güzel hareketler bunlar daha iyidi.

0|0
    1|0
  • aynen dediğin gibi daha tebessüm bile edemedim

0|0
    0|0
  • Beklenenın Çok Altında

0|0
    1|0
  • Bana şuan tek komik gelen kardeş payı diZisi

0|0
    0|0
  • su gelir güldür güldürr gelde yar beni güldürrr :P

0|0
    0|0
  • Hiç komik değil ben bile daha iyi olurum onlardan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aslında güzel ama oyundaki konuyu pek işleyemiyorlar ama oyuncularını seviyorum örneğin bilal şevket gibi onların mimikleri yetiyor sırf onlar için izliyorum..

Genelde abartıyorlar o yüzden çokta güldüremiyorlar

0|0
    0|0
    • ha evet aynen öyle bir de yapmacıklık çok yani tamam profesyonel değilim ama ben çıksam daha gerçekçi olurum durup durup gülmeler cıddıyetı bozmuş

• bana çok saçma da demiyim uğraşıyorlar sonuçta ama anlamsız geliyo.. yinede bir sürü izleyen var

0|0
    0|0
  • insanlara alıştıkça komik geliyor uzaktan bilemem ama biz çok gülüyoruz

0|0
    0|0
  • İtici bir program bir gram gülmedim

0|0
    0|0
  • Arkadaşım hoş geldin daha güzel :)

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim .

0|0
    0|0
  • seviyorum

0|0
    0|0
  • Ben 7 saniyeden fazla izleyemiyorum. Çok denedim, başaramadım.

0|0
    1|0
  • Bana komik gelmiyor , arkadasim hosgeldin daha iyi ona gore

0|0
    0|0
  • Onur Buldu olmasa izlemem çok talı :P

0|0
    0|0
  • bilal için izliyorum ama komikler

0|0
    0|0
Yükleniyor...