Arkadaşlar bana bir fikir verin lütfen kafam karman karışık :/ acil yardımlarınız gerek :(

Merhaba ben meslek lisesine gidiyorum 11ç sınıfım şimdi biz mat fizik felan görmüyoruz acaba direk 4 yıllık ün, mi düşünsem yoksa sınavsız giriş yapıp ordanda DGS ile 4 yıllığa mı tamamlasam ne yapcam bilmiyorum bölümüm elektornik ve haberleşme saysaılcıymışım ve ben bunlarka ilgili hiçbirşey yapamıyorum dershaneye gidiyorum ? yoksa eğer 4 yıllık olmaz ise 1 sene daha mı şansımı deneyim ? :(

Güncellemeler:
yardım edecek arkadaşlar bekliyorum

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Açıkçası net bir öneri yapmak istemiyorum, bu senin hayatın ve senin için doğru olanı sen belirleyeceksin.

Ancak 11. sınıfa gelip, o dersleri görmemek, sizin için büyük bir eksik olacaktır. Ya dershane ve ekstra çalışarak bu açığı kapatacak, dört yıllık üniversiteye hazırlanacaksınız, ya da böyle devam edip, lisenizin sunduğu imkanları değerlendireceksiniz.

Eğer ben olsaydım normal, iki yıllık üniversitede okur, ardından tamamlardım.
    Başarılar.

0|1
    0|0
  • Dershane imkanın varsa git derim,bu yazı iyi değerlendir çalış.Yoksa açıkta kalırsın sınav sistemine belli olmuyo,ilerde işin daha zor olabilir.Önce sınava kendini hazır hisset sonra gerisi gelir,başarılar dilerim ;)

0|0
    0|0
    • dershnaye gidiyorum ama hiçbriey yapamıyorumki ayrca pek kendime güvenemyirom hiç sayısallara aram yokki gine çalışcam ama faydası olacağını sanmıyorum

• aynen bende öyle sonra aklıma şöyle bir şey geldi en iyisi haziranda başlamak çünkü kafa yorgun,uyku var felan kafan karışık sonraki konulara geçmek yerine yaz tatilinde başlamak daha iyi bence

• bencede haziranın ilk haftası başlamak daha iyi.Öyle saatlerce çalışmaya gerek yok..Sabah erken kalkıp 2 saat çalışmayı,sonra 3-4 saat ara verip tekrar 2 saat çalışıp akşam 3-4 saat çalışmak iyidir bunun gibi bir program belirledim aklımda inş. uyabilirim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...