Sonunda türkiyeye geldi.. ne giyicem bana yardım edin opera kültürü olanlar ??

arkadaşlar benim için çok önemli bir konu bu kitabını okuduktan sonrada hayran olmuş olduğum ve hep gitmek isediğim operası sonunda türkiyeye geldi notre dame ın kamburu 4 mayıstan ankaradan uçakla istanbula gideceğim inşallah normalde böyle bir şey benim için lüks bilete 252 TL ödedim uçak bileti falan bana pahalıya patladı sizce ne giymeliyim yırtık kot Jean mi yoksa klas mı olmalı ne giyicem ben ya?

• Klas ol kumaş pantolon gibi
    67% (2)100% (1)75% (3)Oy Ver
  • Yırtık kotlada gidilebilir
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar güncellemeye ancak vakit buldum operaya gittim ve mest oldum gerçekten hertürlü giyinen vardı ben siyah bir pantolon üzerine bir bluz ve ceketimle gittim 40 yaş ve üzeri olanlar daha çok dikkat etmişti kıyafetlerine herkes istediği gibiydi zorlucenter ı çok beğendiğimide söylemek isterim :)))

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Klasik giyinmek zorunda değilsin. Havalar güzel. Düz siyah bir elbise giyebilirsin. Şöyle şirin bir şeyler..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçen sene Ankara 'da da vardı zaten. Ayrıca Opera'ya gitmenin adabı vardır. Klas olmalısın.

0|0
    0|0
  • düz sade ve bir o kadar da şık birşeyler giymelisin pantalon deneme bile bence elbise daha iyi bir seçim olacaktır aşırı makyaj ve takıdan da kaçın derim

0|0
    0|0
  • kim geliyo ya. ben de gideyim bari. askında birini duymuştum gilm müzikleri ile opera yapan biri o mu acaba link var mıbakıyım bi

0|0
    0|0
    • biletler çoktan tükendi üzgünüm

0|0
    0|0
  • önünde saygıyla eğiliyorum.umarım seni örnek alanların sayısı artar...helal olsun...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Yırtık kot ben bu işlerden anlarım :

0|0
    0|0
  • Klasik bir şeyler giyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• müzikali diyorsun ben işlerim yüzünden gidemiyorum.daha önce izledim ama canlı değil tabi nasıl rahat edersen öyle git

1|0
    0|0
  • tuvalet giy

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0