Acaba diğer sınava da girmeli miyim?

Arkadaşlar lys başvurusu yaptım yalnız 2 oturuma girdim lys 1 ve lys 3'e diğer sınava da(sözel olan) girsemiydim çok kararsız kaldım arkadaşlar girseydin dediler ama eşit ağırlıkçı olduğum için önemsemedim pek ve oturum arttırma ile ona da girebiliyor muyum sizde kararsız kaldınız mı böyle.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• evet bende kararsiz kaldim ama gireyim kaybedecek tek sey 25 tl diye kayit yaptirdimbende tmciyim sozel puanimda hesaplansin dedim ama fen mi sosyal mi diye kararsiz kaldim ben :(

0|1
    0|0
    • Sen bilirsin ben bu sene girmicem geçen sene girdiydim:))

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende eşit ağırlıkçıyım ama sözele giriyorum direk :) Mata girmeyeceğim istediğin bölüm neyse onun sınavına gir.

0|1
    0|0
  • eğer kendini denemek istiyosan gir ben sayısal olduğum halde lys 3 e girmiştim, istediğin kadar oturuma girme hakkın var ama bunlar tercih yapıcağın puanını etkilemez yani yaptığın lys 4 neti senin tm puanını etkilemez

0|1
    0|0
    • Ya aslında geçen sene girmiştim ama sözelden de okumak istediğim bir şey yok açıkcası öylesine girmiştim bu senede girmeyeyim diyorum ya da kararsızım:)

• İyi olmuş tebrik ederim:)

• teşekkürler =)

• şimdi sen 2 oturum parası vermişsin 1 oturum parası daha vermek istiyorsan atm den oturum arttıra bas oradan 3 oturuma bas senden 25 lira alır yani tek oturum parası

0|1
    0|0
  • girmelisin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• artırılabilir mi bilmiyorum ama gir mutlaka zararın olmaz 1 net 1 nettir ben şahsen öyle düşündüm 1-3-4 e başvurdum hatta lys 2 yi bile düşündüm

0|1
    0|0
  • Sözel bölümden hedefin yoksa boşa para verme o stresi kendine yaşatma .

0|1
    0|0
    • Aynen sözel bölümünden bir hedef açıkçası yok o yüzden bende girmek istemedim:)

• Sabh erkn uyanıp o stresi çkmeye değmez

• Tam tersine geçen sene girdim uyuduydum hatta sınavda öylesine girdim bu senede öyle olcak madem 25 tl ne gerek var cepte dursun

Yükleniyor...