Sitenizin adı değiştirilmeli mi?

adı "kızlar"soruyor olan bir siteye girdiğim felsefe sitelerinde duyulsa sokağa çıkacak halim kalmaz. beyler şekil önemlidir en az muhteva kadar önemli. hegelin tezlerini çalıp güya düzleştiren marksistlerin diyalektiği sizi yanıltıyor. ambalaj da muhteva kadar önemli. ambalajı beğenmeyen muhtevayı merak etmez.

misal kültürel sorular diye değiştirelim. değiştirelim ki bende gönül rahatlığıyla felsefe sitemde ve diğer sitelerde insanlara link verirken bu siteyi de yaza bileyim. hatta dini ve felsefi sitelerdeki arkadaşlarımı buraya getirebileyim.

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar değişim oldu o değiştirilmese hatrı kalır değiştirilsin bencede.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu sitedeki soruların kültürle alakası olmadığı için kültürel sorular ismi uygun olmaz. ki zamanında koymuşlar bu ismi işte napalım idare edicez. Kültürünü felsefeni gösterebileceğin zilyon tane site var. Buranın isminden utanıyorsan oraya gidebilirsin.

0|0
    0|1
    • oradayım zaten afedersin bacı da burada sadece bir kaç kemik atıyorum. yenilmesin sözüm yok ama kaba da pislemesin kimse ben başkalarına benzemem. kemik derkende benzetme sadece kimse alınmasın.

• bencede kimseye dime sakin, yoksa karizma yerle bir olur :-D

0|1
    0|1
  • Bence de değiştirilmeli

0|1
    0|0
  • dur daha sitenin yeni halini yeni yeni sindiriyoruz, yavaaş

0|0
    0|0
  • değiştirilmesin ya

0|0
    0|0
  • ama erkeklerde soruyo bu durumda siz tamam sustum konuşmuyorum :D :D

0|0
    0|0
  • felsefe muhabbetin çok komik hahahhahahhahaah bu kadar hava atmaya çalımasan daha iyi olur...

0|0
    0|1
    • maskaralığın lüzumu yok gizli bacı. sorularım bir iki kişi hariç karı milletine değil zaten. yani gurur yapacak bir durum yok senin açından.

• peki kardeş kamusu açıp öğreneceğim hangisini önerirsin bana? şemsettin sami iyi diyorlar.

• anca paklar

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanları muhtevanın güzel olduğuna inandırabilirsen ambalaj sadece bir seferlik önemli olduğu gerçeği ortaya çıkar. Her zaman baki kalan muhtevadır ve bu nedenle biçimi muhteva belirler muhtevayı biçim değil. Muhtevayı anlamaya çalışmayıp da sadece ambalaja bakan insan zaten önyargılı ve düşünmeyen insandır. Her zaman uzak durulması gereken bit tip yani.

1|0
    0|1
    • seninle diyalektik tartışmayacam kardeş konu o değil. islam felsefesine kadar gideriz. anlaşıldı georges politzer terksin. neyse. alttaki soruma da bir bakarsan iyi olur.

• Sen en iyisi mi bu siteye hiç takılma arkadaşım. Buralarda harcanıyorsun. Cevabını bu konudan başka konularda da vermek isterdim ama dediğim gibi kendini fazla kaptırmışsın. Senin gibilerle tartışmanın sonucu sinir krizidir, biliyorum. Felsefe kulübünüzde iyi bilindiğin ve sevildiğin ortada. Sen o çevrede bir harikasın, ama yalnız o çevrede. Bunu bir münakaşaya çevirmek istemiyorum. Nasıl biliyorsan öyle yap.

• tamam kardeş uzatmayalım sen yoluna ben yoluma.

• Gençler soruyor olsun 30 yaş üstü pek yok zaten sitede bide kızlar kadar erkekekekkekekkekekekkekkekekekekkelerde var kusura bakmayın elim takıldı :) ilk defa başıma geldi :) hatıra olarak kalsın burada.

0|1
    0|0
  • Tamam anladık, kelime hazinen geniş. Başka?

1|0
    0|1
  • bu kadar kafaya takmamak lazım

0|0
    0|0
  • değişsin. gerçi ben içinizden biri değilim buraya ait değilim.dışarıdan tespit.

0|0
    0|0
  • Aynen

Bu siteye girdiğimi kimseye söylemem:)

0|0
    0|0
  • Üye sayısını değiştireceksen değiştirsinler :D

0|0
    0|0
  • Site kapatılsın tamamen kurtulalım.

0|0
    0|0
  • erkekler daha üye olmaz adı degişince bu kesin kızlsrsoruyor muş adı diye üye olan erkek çok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...