En sevdiğiniz diziler nelerdir, ne için onları izlersiniz?

Benim en sevdiğim ve izlediğim diziler şunlar

How I met your mother: Sitcom tarzında komedidir.Akıllıca bir senaryosu var ve sürekli ilgi çekiyor nredeyse hiç yok kendi içinde çatıştığı veya çeliştiği an.

Sherlock Holmes (now): Şimdi zamanda sherlock oslaydı nasıl olurdu.Senaryoda ufak eksiklikler oluyor tam zamanlama yapılamamıs ama nerlere nasıl dikkat edildigini gosteren aksiyon dolu ve ilginc gercekleri olan film

Avatar Legend of Korra:Animasyon tadında film.Last airbander i izledikten sonra bu nasıl olacka bekliyoruz

Star warThe clone wars:İngilizce kullanımı ve filmine göre daha detaylı olması yegenimde hoşuna gitmesi izlettiriyor

Leyla ile Mecnun:Absürd komedi herşeye ilginc yaklasımları ve konusmalrı ile ilgi cekici

Kurtlar vadisi pusu:Eskiden gelen bir gelenek oldu :)

Heros,Prison Break tarzı filmlerde eskiden izlemiş oldugum favori dizilerimdi(LOST,Alcatraz,Breaking Bad,SOuth park,familiy guysOne Helsing,One Piece,Spartacus,Flash Forward,Doctor who e Doctor house de izleyeceklerim yada izlediklerim)

Türkçe dizi fazla izlemiorum (arada yalan dümnya ve sürekli olarak kv pusu-leyla ile mecnun) TV izlemez oldum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• e 2 de ne varsa izliyom bikaçı hariç hepsi çok kaliteli south parka da özel bi ilgim var :)

0|1
    0|0
    • bir ara bende hep izlerdim fakat tv den vaz caydım

• yani bende izlemiyom nadiren izliycek film kalmayınca tv ye bakıyom oda e 2 başkayok :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Vampir günlüklerini beğeniyorum yeni nesil vıcık vampir aşklarını maceraya dönüştüren heycanla takip ettiğim bir dizi.

Doctor who zaten dönemleri aşmış fantastik çok başarılı bir dizi.

Walking dead zombileri sevdiğimden izlediğim bir dizi senaryo ve makyaj açısından çok başarılı.

Komedi dizileri olarak Community çok keyifli,How i met your mother(gerçi özentiliğine izleyenler çok dizinin Barney karakteri etrafında dönmesi sinir bozucu) gülerek izlediğim bir dizi.

Aklıma gelenler bunlar şimdilik.

0|0
    0|0
    • How I met your motherde gunumuzde ki capkın erkekleri barney nitelendiriyor

aslında dizi barney etrafında donmuyor sıra ile deişkenlik gsteriyor su araalar özellik son bölümde sevgilisinin striptizci olması onu mahvediyor ve bu gercegi bilerek onla cıkmaya basladı :)

aslında hep kahraman ted Ama ana karakter ted olmasına ragmen dier 4 karaterde cok iyi konumlanmıs sekilde :) robine hayranım

• He dizi için demedim ben izleyenler için Barney benim de çok sevdiğim eğlenceli bir karakter ama izleyiciler sırf ona hayranlık falan duyunca onu kastettim.Lily yi seviyorum ben :)

• Vampir günlükleri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu an Öyle Bir geçer Zaman ki ve Supernatural. Madem sen osun onu da söyleyeyim. Alucard serisi de fena değildi hani. :))

0|0
    0|0
  • dr who, sharlock, supernatural, toch, alphas... =)

0|0
    0|0
  • spartacus'' hollywood filmi ayarında dizi kapışmaları konusu sağlam

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl gülağa için izliyorum.. :D

0|0
    0|0
  • Stargate Universe..

0|0
    0|0
Yükleniyor...