Askerlik yapan beyler bir bakar misiniz fikirlerinizi alicam

Benim sevgilim bir keresinde telefonunu kaptırmıştı ama telefonu sonra komutanı ona geri verdi. Bunu öğrenen üst teymen telefonunu almak istemiş yoksa işlem yapıp mahkemeye verecekmiş. Yani bugün telefonunu verdi üst teymene, sizce adam verir mi telefonunu :( ya da işlem yaparmi eğer yaparsa ne gibi cezalar olur? 89gunu kaldı ya :(

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 89 gunu kaldıysa işlem yapmazlar en üst devre olmus artık. ama tabi rütbeli i*nenın teki cıktıysa sıkıntı olabilir. rütbeliye göre değişir ama cok ceza almaz. uyarı cezasıda alabilir

0|0
    0|0
    • Ruutbeli i**nenin teki olmasa işlem yapcam falan demezdi belliki aksi biri. Telefonu aldı ama verir mi çarşı izninde falan ışte

• Aminn:)

• komutan kıl biriyse 5 gün kalada mahkemeye verir

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir askerin dosyası askeri mahkemede 90 günde anca sonuçlanıyor. Gözünü korkutmak için yapmış yani bir bok olmuyo korkma. Sadece ego tatmin ediyorlar. Umarım hattını vermemiştir. Çünki teskereci askerlerde birden fazla telefon oluyo Bir arkadaşından ödünç veya satın alabilir. Sana da ulaşır.

1|0
    0|0
  • Önemli bisey değil tel kullanmayan yok zaten bir süre sonra geri verir hic bir Üsteğmen islemle falan ugrasmaz

1|0
    0|0
  • telefonunu aldıysa işlem yapmaz telefoınu giderken belki verebilir ayrıca 89 güne bakmaz komutanın insiyatifine bağlı

0|0
    0|0
  • Normal şartlarda telefonun 6 ay sim kartın 1 yıl cezası...

Rutbelide biter iş insiyatif onda umarım bir ceza almaz uyarı veya en kötü ihtimalle 1 2 hafta falan gec çıkar...

Benim telefon kullanmam serbest olmasına rağmen gizli saklı kullanmaya çalışırdım..

0|0
    0|0
  • Beni eklemiştin bu soruların cevabını vermiştim. Sanırım aynı kişisin. BEKLEYECEĞİM kullanıcısısın. Korkma bişi olmaz mahkemede en fazla 15 gun teskere uzatma cezası alır. 89 un üzerine 15 daha eklersin

0|0
    0|0
  • Üsteğmen kafayı takmışsa vermez telefonu bence onlar kafayı taktımı birşeye kurtuluşun pek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...