Samsun, Trabzon, Rize'de hava nasıl?

arkadaşlar karadeniz gezimiz var, bavul hazırlıyoruz. Fakat yanımıza ne alacağımız konusunda kararsızız. Orada yaşayanlar için soruyorum; Şuan orada hava nasıl mesela? Ayakkabı olarak ne giyiyorsunuz, bi arkadaşım botlarınızı alın falan diyor. Sizler ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben zonguldakdayım şuan babam trabzonda dün gece burda yağmur yağıyodu babamı aradım orda yağıyor mu diye sordum bana verdıgı cevap burda terlikle yüzüyolar dedi:)) seçimini sen yap ya havanın güzelliğine aldanıp terlıkle cıkanlar suda yüzmek zorunda kaldı yada hava çok güzel millet denıze gidiyo:))

1|0
    0|0
    • :)) teşekkürler hepsini göz önünde bulundurarak 4 günlük gezi için bi valiz hazırladım :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağustos gelmeden gitme derim en güzel mevsimidir bizim oraların. Eğer yaylaları ve doğal havayı seviyorsan bizim otelden yerinizi felan da ayırtabilirim.

0|0
    0|0
    • vallahi çok hevesli gidiyoruz, umarım güzel geçer. Teşekkürler bu arada :)

• Mutlaka yağmurluk al!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mayısta gitmenizi tavsiye ederim şekerim...

0|0
    0|0
    • Okul düzenliyor. Elimizde seçme şansı yok malesef :)

• onlarda alemmiş yani...

çoluğu çocuğu hasta edicekler yollarda...

• çok haklısınız. sizin gibi düşünceli insanlar değil ki şu okulun başındakiler :) bizde de aptallık allahın nisanında geziye git sen :))

• Samsun da düne kadar hava güneşli ve çok güzeldi,ama bugün hava yağışlı..mevsimlik kıyafet ve bot öneririm..

0|0
    0|0
Yükleniyor...