Arkadaşlar erasmusa gidipte hayal ettiği gibi olan var mı ?

Arkadaşlar erasmusa gidipte hayal ettiği gibi olan var mı ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• gitmedim ama düşünüyorum çevremdeki arkadaşlarım gayet memnunlar

0|0
    0|0
    • Gitmeden önceki yarıyıl genel not ortalamamı 2.00 altına düşürürsem gidebiliyor muyum bilginiz var mı?

• Erasmus pişmanlıktır, en azından buradakiler için

0|0
    0|0
    • Gitmeden önceki yarıyıl genel not ortalamamı 2.00 altına düşürürsem gidebiliyor muyum bilginiz var mı?

• erasmus saçmalık bence not ortalamanı düşürüyosun saçma sapan yüksek lisansı hiç mi düşünmüyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• erasmus yapmak içni koşulan şartlardan ötürü erasmus yapmam mümkün gözükmüyor..2.20 ortalama sanki biraz fazla geldi bana..2.00 ortalama yapsalardı daha iyi olurdu..

1|0
    0|0

• bende geri döndüm igrenç rezildi. Erasmusun aslında çok şahane bir şey olmadığını dusunuyorum. Çok abartıyorlar. Erasmus için hatırı sayılır bir meblag, okul un uzaması, düzeniin bozulması annnenden falan ayrı kalman yani kaybettiklerin de var. Öyle eyfel önunde fotograf çektirip parisi gezdim diyenler sen ne anlarsın diyecek ama neysee.

0|0
    0|0

• Yabancı dilin çok iyi değilse gitmeni önermem. Konuşamadığı için boş boş takılan sıkılan çok kişi oluyor.

0|0
    1|0

• yeğenim var evet:)ilk defa litvanyaya gitmişti bu yıl budapeşte...

0|0
    1|0

Yükleniyor...