Arkadaşlar erasmusa gidipte hayal ettiği gibi olan var mı ?

Arkadaşlar erasmusa gidipte hayal ettiği gibi olan var mı ?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• gitmedim ama düşünüyorum çevremdeki arkadaşlarım gayet memnunlar

0|0
    0|0
    • Gitmeden önceki yarıyıl genel not ortalamamı 2.00 altına düşürürsem gidebiliyor muyum bilginiz var mı?

• Erasmus pişmanlıktır, en azından buradakiler için

0|0
    0|0
    • Gitmeden önceki yarıyıl genel not ortalamamı 2.00 altına düşürürsem gidebiliyor muyum bilginiz var mı?

• erasmus saçmalık bence not ortalamanı düşürüyosun saçma sapan yüksek lisansı hiç mi düşünmüyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• erasmus yapmak içni koşulan şartlardan ötürü erasmus yapmam mümkün gözükmüyor..2.20 ortalama sanki biraz fazla geldi bana..2.00 ortalama yapsalardı daha iyi olurdu..

1|0
    0|0

• Yabancı dilin çok iyi değilse gitmeni önermem. Konuşamadığı için boş boş takılan sıkılan çok kişi oluyor.

0|0
    1|0

• yeğenim var evet:)ilk defa litvanyaya gitmişti bu yıl budapeşte...

0|0
    1|0

Yükleniyor...