Çok sevdiğiniz bir kitap serisi var mı?

Benim çok severek okuduğum seriler Ölümcül Oyuncaklar ve Hush Hush oldu. Var mı başka beğeniyle okuduğunuz seriler?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz mıııı? =D
    Gölgelerin Efendisi Serisi ("John Flanagan’ın kaleme aldığı seri, bir Orman Muhafızı Çırağı olan Will’in yaşadığı soluk kesici maceraları konu alıyor…"

Zamanın Bekçileri Serisi (Birinci kitap Anılan'ın konusu:
    Geçmişi değiştirebileceğinizi bir düşünün. Ufacık bir değişiklikle bir felaketler zinciri başlatabilirsiniz. Ethan, Anılanlardan biri. Geçmişe yolculuk etme yeteneğine sahip ve gittiği yerde, tarihin akışını bozma niyetindeki karanlık güçleri, özel yeteneklerini kullanarak engellemek zorunda.)

Wardstone Günlükleri (1. kitap Hayaletin Çırağı'nın konusu: Thomas Ward, yedinci oğulun yedinci oğlu ve Hayalete çırak olarak verildi. İş ürkütücü ve zor. Hayalet mesafeli ve birçok çırak, onun gözünde başarısızlığa uğradı. Thomas’ın bir şekilde ruh çıkarmayı, cadıları denetim altında tutmayı ve hortlakları yakalamayı öğrenmesi gerekiyor. Ama oyuna getirilip civadaki en şeytani cadının serbest kalmasına neden olduğunda, dehşet başlıyor…Hayaletler, cadılar, hortlaklar ve karanlık. Bir solukta okuyacağınız, Hampshire Book Award ödülünü alan Wardstone Günlükleri serisinin ilk kitabı Hayaletin Çırağı, sinemalarda izleyicilerin tüylerini diken diken etmeye hazırlanıyor. Bu kitabı okurken sayfaları ne kadar hızlı çevirdiğinize siz de şaşıracaksınız.)

Jimmy Coates Serisi (Yazarı Joe Craig en sevdiğim yazarlardan. 1. kitap Kaçış hakkında :
    "Beni neden istiyorsunuz?" diye sordu Jimmy.Uzun boylu adam,"Sen neden kaçıyorsun?" diye karşılık verdi hemen.
    "Kim olduğunuzu bilmiyorum." dedi Jimmy.
    "Kim olduğunu bilmiyorsun."
    Jimmy'yi şehrin bir ucundan diğer ucuna kovalayan bu esrarengiz adamlar kim?
    Neden onun peşindeler?
    Annesinin ve babasının Jimmy'den sakladıkları nedir? Jimmy kime güvenebilir? Ve nasıl oluyor da aniden bu insanüstü hareketleri yapma yeteneği kazanıyor? Jimmy Coates'un bir sırrı var;kendisinin bile bilmediği bir sır. Ve bu sır her ne ise, artık bir ölüm kalım meselesi.)

1|0
    0|0
    • Yer yetmedi yahu -.-
      Birde Sherlock Holmes serisi, Hannibal serisi var.
      Hayat Askıda var birde, gerçi daha 2. kitabı çıkmadı ama Ekim'de çıkacak inşallah. Necati Göksel'in kaleme aldığı bir kitap. O kadar çok beğendim ki, Necati Göksel'in anlatımı çok güzel. Güya en azından 5 günde bitirecektim ama 2 gün dayanabildi kitap. Tekrar okumaya başladım bence. Konusu:
      Ekonomik kriz bir karabasan gibi ülkenin üstüne çökmüştür. Metin, işsizliğin ve terkedilmişliğin ayazında savrulmaktadır. Umulmadık bir anda şaşırtıcı bir iş teklifi alır. Batık bir bankanın sahibini izleyecek ve gördüklerini izlediği kişinin ailesine aktaracaktır. Çaresiz, teklifi kabul eder ve peşinde olduğu kişiyi izlemek için güneye gider.Her şey kolay ve basit görünmektedir. Ne var ki, gizemli bir kazanın ardından ölümün soluğu onu çepeçevre kuşatır.
      Olağanüstü kurgusu, renkli karakterleri, nefes nefese temposu ile Ege kıyılarının büyüleyici atmosferinde geçen Hayat Askıda, aşk, gerilim ve heyecanlı bir takibin...

• Cevapların için teşekkür ederim :))

• Rica ederim ^^

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim şu an okuduğum bir seri var Bir gece evi romanı P.C. Cast+ Krıstın Cast ;) Güzel tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • tess gerritsen'in cerrah serisi favorimdir ;)

1|0
    0|0
  • sherlock holmes serisi :)

0|0
    0|0
    • Dikkatimi çekmişti ama kızlar genelde bu tür şeyler okumuyorlar. Yine de okucam ben, önerin için teşekkürler :)

• her tarzdan okumayı severim ama bu seri bir başka :) ayrıca rica ederim

Yükleniyor...