Türk Vatandaşı Olan Arap Kızları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ben doğma büyüme İstanbulluyum, Türk vatandaşıyım ve Atatürkçüyüm. Ailemde benim gibi Atatürkçü olmakla birlikte İzmir göçmeniler fakat aslen Mardin Araplarından... Mersin, Adana, Mardin gibi illerde fazlasıyla bulunur Araplar. Daha önce hiç rastlayanınız var mı? Arap kızları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasim Arap.. cok iyi dostumdur Mardinde yasiyordur hala zaman zaman görüsürüz.. Sonuc itibari ile kökenleri Arap olsalarda artik Türk kültürü ile hemhal olmuslar..

Su anda calistigim abide aslen Arap cok mutevazi ve efendi bir imnsan..

Kizlarina gelirsek Dogunun has güzelligini icinde barindiran ve bir cogu esmer gözleri sürme cekince oldukca tatli olan bayanlardir Mardine gittigimde görürüm:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Mardin'de yaşıyorum zaten ve insanlarn ırklarına göre asla yargıda bulunmam. Her zaman söylüyorum şunu : Bir insan Müslüman ise kardeşimdir. Müslüman değil ise hor gördüğüm bir adam değildir. Gerisi lazım gelmez.

0|0
    3|0
    • Hot görülecek bir durum olduğunu düşünmüyorum zaten, teşekkürler.

• arap kızları hakkında şunu söyleyim normal bizim gibiler..aynı coğrafyayı paylaşıyoruz neticede ama bazı güzelleri var ki rengarenk gözleri oluyor benim gibi ve onlara bitiyor olsam da tüh bu da kaçtı elimden demiyorum..neticede aynı dili konuştuğu insanla herkes daha iyi anlaşır..

0|0
    0|0
  • Benim tanıdığım ve gördüklerim çok sade ve doğal bir güzelliğe sahip oldukları.. Türk milletini oluşturan çok farklı ırklar vardır zaten.. soruyu ne anlamda sordun bilmiyorum ama asla ırkından dolayı ve görüşleri de senin gibiyse sorgulamam.. Bizde rusya tarafından gelmeyiz ama doğma büyüme istanbul..

0|0
    0|0
    • Merak ettiğim için sordum, teşekkür ederiz :)

• Biz teşekkür ederiz bu güzelliği bize sunduğunuz için :)

• Dış görüntüleri harika oluyor ama soyununca çok esmer bir ten, kıllar, sımsıyah meme uçları, kara bir vajına bana itici geliyor. Bu yuzden beyaz tenli kızların hayranıyım

0|0
    1|1
  • insanı insan görmek lazım arap türk kürt laz çerkez ayrımı yapmak cahilin işidir bir insan bir ortama girdiğindi giyinişle kalktığındada sohbetiyle anılır bende doğma buyüme istanbulluyum her türk bireyi gibi atatükçüyüm araplar hakkındaki genel düşüncem çok güzel oldukları yönündedir bakımlıdırlar giyinmeye süslenmeye özen gösterirler masraftan kaçınmazlar bunları biliyorum :)

0|0
    0|0
    • O dedikleriniz Suriye gibi ülkelerin Arapları için geçerli. Biz bakımlıyız ama süse - püse pek zaman ayırmıyoruz.

• ''ne mutlu türküm diyene'' yeter sanırım..

0|0
    0|0
  • Türk vatandaşı olan Arap kızlarından bahsediyorsun Atatürkçülükle ne ilgisi var ? Atatürk'ü böyle şeyler için neden kullanıyorsunuz ?

0|0
    0|0
    • Kullanmakla ne alakası var bunun? Sadece belirli bir ırkı savunmadıklarını belirtmek istedim.

• Arap veya Kürt veya Selanikli veya Türk. Irkın ne önemi var. Önce insan mı diye bakarım. Bir insanı dini, dili ve ırkı için değerlendirmek ilkelliktir. Hatta Atatürkçü olup olmamasının da önemi yoktur. Önce adam mı diye bakmak lazım. Sonra insanlık değerlerini taşıyor mu diye bakmak lazım. Yalan söylüyor mu? Bencil mi? Vicdan sahibi mi? Haram yiyor mu? Kendisine benzemeyen insanlara hoşgörülü mü? Bunlara bakılır insan değerlendirirken, yoksa Arap mı değil mi? Çok primitif.

0|0
    0|0
  • Çok yakın tanışma imkanı olduğu için iyi tanıyorum. gerçekten de çok iyiler. mehellemiden mi bahsediyorsun, yoksa merdelliden mi?

0|0
    0|0
    • O dediklerinizin ne olduğunu bilmiyorum, açıklarsanız sevinirim :)

• Eski sevgilim arapti lan :-D balik etliydi, diksiyonu benden guzeldi :-D ses tonuda cok guzeldi :-D guzelde bir kizdi, namusluydu, ben istemedim oda vermedi, isteseydim verirmiydi bilemem tabi ama kalbinde bir kotuluk yoktu iyi bir kizdi lakin hayat sartlari iste biri gider biri gelir :-D genelleme yapamam bir kiz tanidim arap olarak :-D

0|0
    0|0
  • izmirde yaşayan tanıdıklarımız var iyilerdir.

0|0
    0|0
  • Gözleri ve dudakları çok güzel oluyor :D

0|0
    0|0
  • Güzel olurlar :) Ama huyu güzel olana pek rastlamadım.

0|0
    0|0
  • hiç birşey

0|0
    0|0
  • insan ayrımı yapmak yalnıs

0|0
    0|0
  • yuz hatlari falan iyi oluyor onlarin

0|0
    0|0
  • arap kızlarının ayrı bir güzelliği, seksapalitesi var

0|0
    1|0
  • çok sıcak kanlısınız ,güzel gözleriniz var

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederiz, evet benimde gözlerimi çok beğenirler :)

• Evet yanlış anlaşılmak istemedim :)

• niye yanlış anlaşılasın .) ekle bir tane daha arkadaşım olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• beyin çükertmesi yaptın sağol

0|2
    0|0
Yükleniyor...