Ders Çalışamıyorum :(

KPSS Gircem şurda kaldı 4 ay ama ben hala ders çalışamıyorum napcam ya :( (:

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• bende lys ye giricem bu ara benimde içimde ders çalışma istegi kalmadı havalar ısındı falan içimde hep gezme eylenme istegi geliyor ama biraz kendimizi toparlayıp çalışmamız lazım hemde 4 ay bence kısa bir süre degil benim 40 günüm kaldı sınava

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir işe girersin ve 1ay çalışırsın sabahları hiçm kalkmak istemesende kimse seni dürtmeden kalkar işe gidersin tıpış tıpış sebeb para .

kpss ye çalıştığın he gün için kendini ödüllendir mesela günde 2 saat çalışırsam dondurma yicem

sinemaya gidicem cips yicem normalde yapmadığın şeyler ozmn emin ol her gün çalışıyımda istediğimi yapım dicen çalışmadığın zamanda huzursuz olucan :)

0|0
    0|0
  • çalışma ks de takıl kpss de neymiş

0|0
    0|0
  • yapacağın tek şey, stresten uzak durmak ve varsa imkanın, çıkmış sorular üzerinden kendi bilgi düzeyine bakıp eksikliklerini gidermek. gerisi Allaha kalmış.

0|0
    0|0
  • KPSS kaldırıyolar zaten çalışmana gerek kalmayacak yakında sıkıntı yapma

0|0
    0|0
    • bu son şansım zaten kalkıyor bu sene kazandım kazandım yoksa imkansız

• kendimi hiç denemedim ki daha

• Gidebileceğin beraber çalışabileciğin bir arkadaşın var mı var ise beraber kütüphaneye başlayabilirsin evde gırgır şamataya döneceğinden kütüphane dedim

ikinci olarakta Önlisans için Denemeler var bunlardan alıp çözmen laızm ki nereler eksik görmelisin

• genel sorun kafana dolama ygs ye girecegim zaman hiç çalışmadım gene iyi geçti :) Dopinghafızayı dene tavsiyemdir :) başarılı olursun

0|0
    0|0
  • Morel bozarak hic calisamssin bence az kendine guvenmelisin pufluyarak ofluyarakk surat asmakla çözülmez bu sorunn!!!

0|0
    0|0
  • boşver ya çalışıp ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • son bir atak yap iyi çalış 3-4 ayda çok şey değişir .. sonucu düşün motive et kendini.. öncelikle başarabileceğine inan ve kendine güven..

0|0
    0|0
  • ya kafan rahat değil ya da sorulardan korkuyosun canım :)

0|0
    0|0
  • calisaniyorum diye bisey yok kursa gitmeyi neden denemiyorsun?

0|0
    0|0
    • akşamları gidiyorum gündüzleri de çalışıyorum ders çalışmaya vakit bulamıyorum ya da bulmak istemiyorum

• hangi kurstasin?

• Al benden de o kadar kursa gitmeme rağmen 0 elde var yine 0 :D

0|0
    0|0
  • kocaya kaçç

0|0
    0|0
  • bırak dağınık kalsın

0|0
    0|0
  • kazanamazsan bir kocaya varırsın ne olacak :)

0|0
    0|0
    • Hiç bu yolu düşünmemiştim :) Daha mantıklı cevaplar istiyorum

• evlendiğin zaman evleneceğin adamın eline bağlı kalmak istemiosan otur çalış bence :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...