Sizce de az bucuk şanslı bir nesil değil miyiz ?

Belki de gerçekten şanlı bir nesiliz ...

Şu soruyu da yazarken belki annelerimiz de kendi nesli için aynı şeyi düşünüyordur demeden geçemedim . Belirli bir müzik tarzım olmasada her telden dinleyen tiplerdenimdir kulağıma ve o anki ruh halime hitap ettiği sürece ... Her tarzın belli başlı '' bu adam/kadın bu işi yapıyor ya '' diyeceğimiz insanlar vardır ...Az önce her şarkısını dinlemesemde ''arabeskin babası'' diye nitelendirdiğimiz Müslüm Baba mızı dinledim de . Düşündüm ki bizler Kemal Sunallar, Emel Sayınlar ,Barış Mancolar , Bülent Ersoylar (ki sesine bayılırım belirtmeden geçemeyeceğim) ve adı Şu an aklıma gelmeyen nice kişilik ve sanatcılar ile büyüdük yaşlanıyoruz ...

Bi' Bülent Ersoy , bi' Kemal Sunal daha gelmeyecek ... Şanslıyız be .

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• gelir gelir ...

bi şekilde birileri gelir..

biz yolcuyuz gidiyoruz...

ona takıldım ben bu ara :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tamamen şanslıyız diyemem ben şahsen. Yaşarken Barış Akarsu gibi, Kemal Sunal gibi, Barış Manço gibi insanları göremediysem ve tayyip gibi birinin yönetimindeysem ben hiç şanslı bir insan değilim demektir.

0|0
    0|0
  • o açıdan değilde birde teknolojik açıdan baksan :) ya 1800 lerde dogsaydık hava soguk gar gış gıyamet ! :D

0|0
    0|0
  • her açıdan şanslı değiliz bence

0|0
    0|0
  • Güzel anları yaşamak değil, anları güzel yaşamaktır hayattan lezzet almak. Tebrik ederim sen,i.

0|0
    0|0
  • sanslıyız sanırım

0|0
    0|0
  • o yönden sanslıyız ama bu zamnda onlar gibilerini yetstrememz ve syasi durumumuz cok bahtsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şanslıyız evet çok şükür

0|0
    0|0
  • Şanslıyız mı ?

0|0
    0|0
  • İmkanlar arttıkça düşünme ve farkındalık da artıyor. Felsefenin doğuşu gibi. Muhalif olmak da doğal olarak ortaya çıkıyor. Dolayısıyla bastırılma, sindirme de artmış oluca bu yüzden şanslı diyemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...