En son hangi kitapı okudunuz? Ne zaman?

En son hangi kitapı okudunuz? nasıl bir kitapdı adı içeriği neydi tavsiye edermisiniz?

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• beyoğlu rapsodisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Son okuduğum kitap

Erasmus- Deliliğe övgü

Tavsiye etmem

çok fazla mitolojik karakter var

Sıkıcı

0|0
    0|0
  • Emile Zola' nın Germinal kitabını tavsiye ederim. 18. yüzyıl Fransa' sı. Küçük bir kasabada oturan ve kömür madeninde çalışan insanların hikayesi. Hiç ilgi alanıma girmemesine rağmen uzun süre etkisinde kaldığım bir kitap. Ayrıca Cüzzamlı Kadını da tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Unuttum kitabı :D

hem adını hem yazarı hemde trende :D

uzun bir yolculuktaydım yanıma kitap aldım ve okuyordum sonra trende arkadaslara denk geldim ve cıakrken orada unuttum ;)

aralık 2011 di :)

0|0
    0|0
  • Kitabı*

1|0
    0|0
  • hayat bilgisi kitabını okurken araya girdiler.. birdaha toparlayamadım, yarıda bıraktım. bıraktım oluruna.

''carpe diem'' yaşıyorum artık

0|0
    0|0
  • fourth way dün bitti

0|0
    0|0
  • yaşar kemal-bu bir çağrıdır

0|0
    0|0
  • İnsnalrı anlama ve yönetme sanada tavsiye derim.

0|0
    0|0
  • uzun zaman oluyor okumaya başlamak istediğim kitaplarım var bi türlü okumaya başlayamadım.

0|0
    0|0
  • Akl-ı Kemal (Sinan Meydan) Okumanızı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Otobüsten indim, BMW ye bindim - Baybars Altuntaş 20 gün oldu bitireli. Vizeler girdi araya :)

0|0
    0|0
  • Mevlana - Mesnevi dün gece

0|0
    0|0
  • Gazete okurum

0|0
    0|0
  • kötü kedi şero . dün

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları okurum. kuran okurum. okurum yani. kitaplığım var

0|0
    0|0
  • En son Açlık Oyunları'nın 2. kitabını bitirdim.Fantastik tarzı sevenlere tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Theda Skocpol- Devletler ve Toplumsal Devrimler

0|0
    0|0
  • Tayyar Dündar'ın derlediği Mevlana'dan aşk.

0|0
    0|0
  • e.fromm - kendini savunan insan - insan üzerine bir kitap. şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Cilek_perisi bacı: dün ne yedin diye sorsan onu bile unuttum derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Marcel Proust'un Swann'ların Tarafı adlı kitabını tavsiye ederim. Kayıp Zamanın İzinde serisinin ilk kitabı. Yoğun ve başarılı betimlemeleri var. Yalnız zorluk çekerim diyenler için bir uyarım var ki çok fazla uzun cümleler içeriyor. Konusu da şöyle: Bay Swann son derece entelektüel, zengin ve aristokratik bir beyefendi. Yaşam tarzından ve kişiliğinden hiçbir zaman ödün vermeyecek bir karakter. Fakat kendileri daha sonra Odette adında bir fahişeye aşık oluyor ve hayatı tamamen değişiyor.

0|0
    0|0
  • Cesur Yeni Dünya- İnsanlar yeni bir toplum yaratıyorlar beyin yıkama yöntemleriyle. Bizimkinin tam tersi olacak şekilde. Tek eşliliğe, aile kavramına kötü bakılıyor. Ölüm ve doğumun hiçbir anlamı kalmıyor. Herkes mutlu ve eşit. Ama içlerine beyin yıkamalarından etkilenmeyen bir insan karışınca işler karışıyor. Tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
  • Bin muhteşem güneş isimli kitap'ı şiddetle tavsiye edebilirim.Afkanistanda taliban yönetiminden sonra yaşanan zor günleri anlatıyo.Küçük yaşta evlendirilen kız çocukları,eğitimsizliğe mahkum edilen mahvolmuş bir halkın yaşamını anlatıyo

0|0
    0|0
  • büyük düşünenler için-mustafa şair.

Stres - Kendine Güven - Mücadele Ruhu-cengiz erşahin

imkansız yoktur-mustafa çay - bu hafta okuduğum 3 kitap düşüncem muhteşem:)

0|0
    0|0
  • Tess Gerritsen-Bıçak Sırtı tıbbi,polisiye gerilim gibi konusu favori yazarımdır kendisi.

0|0
    0|0
  • Aklindan bir sayi tut.ama ara verdigim icin bitmedi daha

Bitince soylerim.

0|0
    0|0
  • En son matematik sanatı-Jerry P.King adlı kitabı okudum..kitabın amacı da matematiğin güzelliğini ve gücünü algılamadan insanın entelektüel ve estetik yaşamının tam olamayacağını göstermeyi amaçlayan bir kitap..

0|0
    0|0
  • uyuyana kadar..guzel tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • siktir et okudum sanırım,kişisel gelişimle ilgili bir kitap.

0|0
    0|0
  • kitaplardan soğuyalı o kadar uzun zaman oldu ki okumuyorum yıllardır:/

0|0
    0|0
  • mesnevi aldım okuyorum şiddetle tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Kanlı tutku harikaydıda yazar sonunu baglayamamis ya katili ortaya cikma kismindan hoslanmadim

0|0
    0|0
  • En son kanlı tutkuyu okudum şu an ask a tutunmak adli bir kitap okuyorum

0|0
    0|0
  • ihsan oktay anar suskunlar osmanlı dönemini anlatıyo birazda mevlevilik ama sürükleyici harika bi kitap okumak istiyorum diyorsan serenad zülfü livanlei tek geçerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...