En anlamlı bulduğunuz şarkı hangisidir?

Müzik hayatın olmazsa olmazı, hayata renk veren şeydir. Her canlı sever müziği ve kimileri için hayattaki en önemli şeydir bazen. (aynı düşüncedeyim)

Sizler için de önemi olduğunu düşünüyorum elbet. Soru gayet açık en anlamlı olduğunuz bir ya da iki parça söyleyin, fikirlerimizi karşılaştıralım.

Güncellemeler:
Kendi fikrimi söylemeyi unutmuşum. Evet benim en sevdiğim aynı zamanda en anlamlı bulduğum parça Epica - Phantom Agony. Birde Anathema - One Last Goodbye isimli parçanın anlamı benim için çok büyüktür.

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• 0|0
    0|0
    • "The thin line between love and hate" eskiden çok dinlerdim ve çok severek dinlerim hala. Diğerlerine şimdi bakıyorum.

• Hehe :) haklısın.

Kızlar Ne Diyor 11

• Cem adrian'in tum parcalari harika ama en guzeli "Herkes gider mi ?" Daha sonra Teoman geliyor sanirim, guzel sarki cok valla.The beatles "All you need is love" the eagles Hotel California

"Sevil de sevme" vs vs

1|0
    0|0
    • Cem Adrian'ın şu güne kadar tek bir parçasını dinledim onu da kız arkadaşım atmıştı pek beğenmedim gerçi. The Beatles - Its Only Love çok güzel parçadır tavsiye ederim.

• Biliyorum feci Beatles ve Pink Floyd hayraniyim :)

• Bu aralar sezen aksu - unuttun mu beni şarkısına takıldım.. Sözleri bir harika ..

1|0
    0|0
    • Sezen Aksu'nun iki ya da üç parçasını dinliyorum genelde ama bunu da dinlerim beğenirsem listeme alırım. :D

• O kadar güzel sarkilar varki ..

Müslüm gürses-Orhan Gencebay-Ibrahim Tatlises..vs vs.. benim icin hepsi bir anlam tasiyor

kendime özel gördügüm sarki yok varsada hatirlamiyorum.

0|0
    1|0
    • Müslüm Gürses'in bazı parçaları çok güzel gerçekten özellikle enstruman fazlalığı olanlar.

• Tek bir parça seçmem çok güç... Tek bir parça seçmeyecek kadar Yaşlıyım :))

0|0
    0|0
  • colbie caillat-you got me

no doubt-dont speak

james blunt-goodbye my lover

.

.

...

2|0
    0|0
    • Goodbye my lover ilk dinlediğimde çok saçma gelmişti de sonradan bu fikrim değişti :)

• dont speak yıllardı sıkılmadan dinlerim...:)

• 30STM'nin tüm şarkıları anlamlıdır. Onun haricinde, Within Temptation-All I need beni anlattığı için, bana çok anlamlı geliyor. ^^

0|0
    0|0
  • sarki cok var ama...benim cok anlamli buldugum var dinlemekten hic bikmadigim birsey var

beta- sevgililer gunu

0|0
    0|0
  • mariah carey - may all efsanedir :)

0|0
    1|0
  • Pink Floyd-Time

Lenny Kravitz-I belong to you

Air-All i need

...

0|0
    0|0
  • Rafet el roman: Direniyorum gerçi benim anlamlı bulduğum çok şarkı var ve bu şarkı da içlerinde. (:

0|0
    1|0
  • kenan doğulu en kıymetlim ne kadar dinlesemde sıkılmamm =)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• şarkı sözü olarak en anlamlı bulduğum şebnem ferah - ben bir mülteciyim. ama çoğu dinlediğim şarkıda enstrumanlar kelimerin anlatamadığı şeyleri anlatıyor. bir gitar aşığı olarak en fazla hissettiğim şarkı steve vai - for the love of god. son 1 sene içerisinde de kızılderili çalgılarına ve müziklerine merak saldım buffalo blanco - cheyenne (ki nickime hayat verir ) her gün ilaç niyetine dinliyorum. şiddetle tavsiye ederim ne kadar stresiniz varsa alıyor. doğaya olan aidiyetinizi hatırlıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Güfte içeriği olarak dünyada en önde gelen müziklerden biri Türk Klasik Müziği olmasına rağmen, Türkiye'deki bir sitede böyle bir soruya güncel bir TSM şarkısının bile adı yazılmamış olması düşündürücü. Kaybedin benliğinizi, unutun kimliğinizi ey halkım!

0|0
    0|0
    • Türk Klasik Müziğini atlamam asla çok severim ve dinlerim özellikle "Gel gitme kadın" isimli parçayı :)

• Güzel seçim. Selahattin Pınar forever!

• BERLİN TAKE MY BREATH AWAY PARÇASI BENİM İÇİN VAZGEÇİLMEZİM

ŞARKININ SÖZLERİNDEN BİR BUKET

KUM SAATİNİN İÇİNDE SENİ GÖRDÜM

ZAMANLA KAYIP GİTTİN

AYNA PARÇALANDIĞINDA SENİ ÇAGIRDIM

VE SENİN ŞUNU SÖYLEMENİ DUYMAK İÇİN DÖNDÜM

AŞKIM NEFESİMİ KES

0|0
    0|0
  • somewhere only we know

everybody's changing

hurricane

from yesterday

2|0
    0|0
  • Bu çok sorulan bir soru :)

esmeray unutama beni

onur akın beni bekledinse

0|0
    0|0
  • Lenka - I Like a Song

0|0
    0|0
  • berkay - ele inat

1|0
    0|0
  • Nil Özalp-Kalp Boş :))

0|0
    0|0
  • Anathema - Angelica

0|0
    0|0
  • anlam arıyosan bence müslüm gürses

0|0
    0|0
  • gökhan kırdar- Yerine sevemem

0|0
    0|0
  • lıke g6

0|0
    0|0
  • Anathema-Angelica

veya

Pink Floyd-High hopes

0|0
    0|0
  • müslüm gürses :sadece) açın dinleyin triplere girin

0|0
    1|0
  • Orhan Gencebay - Ben Topraktan Bir Canım...

0|0
    1|0
Yükleniyor...