"Cesur ve Güzel" dizisinde favoriniz kimdi?

Televizyon tarihinin en çorba dizisiydi Cesur ve Güzel... Forrester ailesinin karmakarışık, kimin kiminle olduğu belirsiz dizisinde işler son zamanlarda iyice çığırından çıkmıştı...

En son ailenin babası Eric Forrester gelini Brooke ile evlenmişti. Eric'in karısı yaşlı valide Stephanie Forrester ise bunu kendine yediremeyip "Taş gibi karıyım ben daha hahayttt" diyerek bahçıvan Pepe ile yatmıştı. Eric'in oğlu Ridge (Riç) o sırada doktor kız Taylor ile gezip tozarken, Ridge'in kardeşi Thorne (Torn) ise modacı Sally Spectra'nın -ki saçları çok fazla kabarıktı. Yok aslında kafasında bir koyunla dolaşırdı- kızı Maisy (Meysi) ile kırıştırıyordu. Gel gelelim Maisy Ridge'ten hamileydi. Thorne çocuğu kendinden sanarak kendi yeğenine oğlum derken, Eric Brooke'u boşadı ve Sally ile evlendi.

Eric, Sally ve kafasındaki koyun birlikte mutluyken Maisy de Thorne'dan bir çocuk doğurdu. Ama aslında çocuk Eric'tendi. Bir süre sonra işler öyle çorba oldu ki Eric ile oğlu Ridge kayınço oldular. Thorne intikam için Ridge'in ilk yavuklusu olan yengesi Taylor ile yattı, Taylor bir de ondan doğurdu. Aynı sene içinde Maisy Thorne'dan bir çocuk doğurarak 3. çinkoyu yaptı.

Ridge'i koskoca holdingin ofisinde, 43.katta anakonda yılanı soktu. Thorne olay yerine geldiğinde ise anakonda şöminedeki odunları yere dökmüş, ofiste yangın da çıkarmıştı. Vay namussuz anakonda.

Bu olaydan sonra Ridge Taylor ile yeniden evlendi. Çocuklarıyla Ridge'in kardeşi kardeş oldular. Yani çocuk amcasıyla kardeş oldu. Eric ilk karısı Stephanie'ye döndü. Brooke sonra birden ortaya çıktı ve yine Ridge'i kışkırttı. Eric Stephanie'yi yine boşadı.

Bu lanet, kimin ne olduğu belli olmayan diziyi izleyeniniz var mıydı? Favoriniz kimdi? Ve sizce bu dizinin gerçek adı ne olmalıydı? Ankete buyrun :)))

• Eric ile yErik
    17% (8)10% (4)14% (12)Oy Ver
  • Mais-y Memnu
    13% (6)10% (4)12% (10)Oy Ver
  • Bahçıvanın Küreği
    13% (6)28% (11)20% (17)Oy Ver
  • Ridge Kurusu
    4% (2)0% (0)2% (2)Oy Ver
  • Düdüklü Tencere
    53% (24)52% (21)52% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 10

• ondan sonra benim çizgi filmim başlıyodu.mecburen izliyodum.caroline vardı.sarışın hatun.hastasıydım...o ölünce brooke aldı rolü...

0|1
    0|0
  • Diziyi izlemedim açıklamayı okudum bence filmin adı KİM KİME DUM DUMA...:-)

0|1
    0|0
  • Bahçıvanın Küreği

0|1
    0|0
  • Hayır hiç izlemedim

0|1
    0|0
  • Düdüklü Tencere

0|0
    0|0
  • Düdüklü Tencere