Holywood emekçilerinden, 1Mayıs'ta Taksim' de kutlama yapmak isteyen emekçilere destek...

Bir çok, Holywood emekçisi 1 mayıs'ta işçilere destek olmak için, İstanbula gelecekler. 29 mayıs'ta Atlanta Hartsfield-Jackson ATL havaalanın'dan Holywoddan taksime taksimden, zafere şiarıyla hareket edecek olan, Hlywood emekçileri yaklaşık 12 saat süren yolculuklarının ardından Atatürk havaalınına inecekler.

Gelenlar arasında johnny Depp,John Travolta,Al Pacino,Adam Sandler,Christian Bale,Kurt Russell,Robert Downey Jr.,Brad pıtt,arnold schwarzenegger,Sylvester Stallone,Mel Gibson,Halle Berry,Angelina Jolie,Hilary Swank,Natalie Portman,catherine zeta jones,Salma Hayek,Julia Roberts,Charlize Theron ve aralarında Lady Gaga,Amy Lee,Beyoncé,Nicki Minaj,Katy Perry,Christina Aguilera'nın da bulunduğu şarkıcılarında geleceği gelen bilgiler arasında.

arnold schwarzeneggera yöneltilen taksimde her sene hükümet ve hükümetin valisi tarfından 1mayıs kutlamaları engelleniyor bu senede engellenecek büyük bir kargaşa çıkacağı açık, neler söylersiniz sorusuna; Ben, her yıl bu zülümü,bu dramı izliyorum bu beni yıkıyor. Üzücü bir durum. Emeklerin karşılığı bu olmamalı,bu reva görülmemeli bir an gözleri dolan Schwarzenegger: Ama Türkiye başkanı Erdoğan ve hükümeti bilsin ki ,artık ben varım serti oynamanın tam zamanı aleni bir şekilde karşıma çıkan polisi ezer geçerim, dedi.

Bratt pıtt ise sağ yumruğunu sol elinin içinde tutarak kavga nasıl olurmuş görecekler.Patronun kim olduğunu gösterecem onlara.. Kimse sabrımı sınamasın brad'ım ben, Taksime ya gireriz ya da canlarını okurum dedi... ve sözlerine şöyle devam etti;

Ancak Her Seyini Kaybettigin Zaman, Caninin Istedigini Yapmakta Özgür Olabilirsin ..!

Kıçına tüğ yapıştırmak seni tavuk yapmaz... Sahip Oldukların, Sonunda sana Sahip Olur...Dibe vurmadan özgür olamazsın.

Omlet yapmak için, yumurtayı kırman gerekir, dedi...

Alpaçino'ya yöneltilen Taksim sorusuna şöyle cevap verdi;

”Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.” Makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme. Yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer.Diyerek sözlerine şöyle devam etti;“Bu işin kralına çattın!

Belanızı mı arıyorsunuz?

Sizi pis köpekler.

Oyun mu oynamak istiyorsunuz? Ben de sizinle oynarım.

Sert oynamak mı istiyorsunuz?

Küçük dostuma merhaba desenize!

Sert oynayacaksınız ha?

Alın bakalım! Beğendiniz mi?

Daha ister misiniz?

i*neler!

Ödlekler!

Hadi durmayın!

Son olarak lady gaga, taksim'de Tüm emekçiler için 1mayıs marşını seslendireceğini söyledi . Türkiye emekçilerine ve taksim şehitlerine selam oldun dedi... ve sözlerine şu sloganlarla devam etti; Akın var akın güneşe yakın,güneşi zapteceğiz, güneşin zaptı yakın

Birlik,Mücadele,Zafer!

Parti,Atılım,Zafer!

Hesaplaşma günü korkunç olacak!Bekle bizi İstanbul, bekle taksim bekleyin zalımlar, bekleyin ! diyerek ,sözlerine nokta koydu.

Evet kimler 1 Mayıs'ta alanlarda? link

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• el çüküyle geredeğe girme denir senin kine az özünüz olun her yabancının kucağına atlamayın ülkesini başka ülkelere şikayet edip bizi kurtarın diye böğüren vatan hainlerinden olmayın çok değil ya azcık Türk olun kafi...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oha yalan haberin de bu kadarı. Lady Gaga'nın attığı adımı bilen biri olarak. Lady Gaga'nın 16 eylül konser harici geleceği falan yok. Haberi yazan gitmiş bildiği en ünlü dünya starlarını yazıp haber yapmış asfdjksfa :D

0|0
    0|0
  • ben izmir'de olacağım sayın troll :=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir mayısı adam gibi bayram havasında kutlamıyorlar. Başka ülkelerde o ülkenin bayrakları açılıyo bizde her yer yakıp yıkılıyor.Bir kısımda bölücü terör örgütü propagandası yapıyor.Ben nasıl katılım ona

0|1
    1|0
  • 1 Mayısta alanlar da olanlar acaba kendi öz bayramı olan 3 MAYIS'ta meydanlarda olacaklar mı çok merak ediyorum

0|1
    1|0
Yükleniyor...