Faceyle ilgili iki küçük soru :):)

arkadaşlar mesela facede biri önceden arkadaslarınızda vardı sonra sildiniz. o kişinin sizin duvarınızda herhangi bir şeye yaptıgı yorum durur mu yoksa silinir mi?benim fotoğrafıma yorum yapan biri facemde Şu an olmadığı için yorumlarda görünmüyor.ama arkadasımda facesinde ekli olmayan birinin yorumu duruyor neden böyle? bide mesajlarıma baktıgımda çok konuştugum biriyle konuşma başına dönmek istiyorum ama çok fazla mesaj oldugu için kolay dönmüyor basit ve kolay yollu var mı bunun acaba ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Silebilir de silmeyebilir de.

-O kişiden hazzetmez siler.

-O kişiye dair tek bir şey bulmak istemez, siler.

-Geçmişi tamamen silmek istediğindendir.

-Kaale almaz, ugraşmaz silmez.

Hepsi olabilir bu durumda.

2- Mesaj başına dönmeniz için sürekli yukarı çıkmanız gerekmekte. Bunun en kolay yolu;

Mesajlara girin.

Kişinin mesaj sayfasını açın.

Mesaj sayfasının ortasına mouse getirin.

Mouse tekerleğine bir kez basın.

Mouseyi yukarı çekin.

Mesajları yukarıya doğru çekecek. Siz hiçbir şey yapmadan o en sona kadar gider. biraz beklemeniz gerekir. En sonunda mesajlara ulaşırsınız.

İkinci yöntem ise;

link

Şu adresten facebooğa dair bütün mesaj foto gibi şeylerini indirebiliyorsun.

dosya içerisinde mesajlar oluyor mu bilmiyorum fakat oluyorsa rahatlıkla oradan da bulabilirsin.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2. Sorudan başlıyayım ben , bilgisayar kullanıyorsan eğer. Mesaj secenegı > Tumunu gor > ilgili konusma kismina gelmek icin ilgili kisiyi sec > sonra sag uste mercek var orayi tikla > sonra o konusma satirda gecen bir cumle ya da kelime yaz > karsina bir kac tene cikacak zamani goz onune alarak > o konusmayi tikla > ordan itibaren mesajlarin gorunecektir...

0|0
    0|0
  • bu bahsettiğin durum bildiğim kadarıyla engellemekle ilgili. sen silip engellemiş olmalısın bu yüzden silinmiştir yorumları da. ama kendisinin silmiş olma durumu da ihtimaller dahilinde

0|0
    0|0
  • ne desem yalan olur

0|0
    0|0
  • silindiği zaman yorumlar durur. sende görünmeme nedeni ya seni engelledi ya da facesini kapattı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşın seni engellediği için veya faceini tamamen kapattığı için göremiyorsundur ikinci soruna bir çözüm bilmiyorum ve yok da sanırsam

0|0
    0|0
  • engellemediğin sürece durur .

0|0
    0|0
Yükleniyor...