Içinizi dökmek isteseniz ...

Bugün kızdığınız, beğendiğiniz, hoşlanmadığınız veya herhangi bir nedenle dikkatinizi çeken birine neler söylemek istersiniz :D

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir insanın gülmesi ne kadar güzel bir şey gülücükler yüzünden eksik olmasın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kızdığım değil de iş yerinde iki tane hoşlandığım kız var onu dökeyim dedim

1|0
    0|0
  • bugün kimseyle dogru düzgün iletişime geçmedim bile he aslında calıstıgım yerdeki manyak bir kadın var onu yine sinirlendirmişler galiba telefonda ters konustu bana bigün kafasına faksı atıcam az kaldı :D

1|0
    0|0
  • Icimde bisey birakmam ki :/

1|0
    0|0
  • Kızdıklarım benim için değerli olanlardır

1|0
    0|0
  • iddia kuponum tutsun başka bir şey istemem

1|0
    0|0
  • ona buradan öpücüklerimi yolluyorum:))

1|0
    0|0
  • direkt olarak şevişebilir miyiz diyebilmeyi isterdim :))

1|0
    0|0
  • Ehliyet kursları bu kadar mı beceriksiz? İnsanlarımız bu kadar mı vurdumduymaz :@

0|0
    0|0
  • Sizin gibi hemşirelerin canı cehenneme

0|0
    0|0
  • üzülme bebeğim, her acının mutlaka sonu vardır. sabret ve sil gözyaşlarını derdim

0|0
    0|0
  • Bugun çok güzel bir gün geçirdim :) bütün gün sevgilimleydik eğlendik felan :) şu an ona seni seviyorum demek isterdim :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ''Çok cıvıksın nasıl soğuyorum senden belli değil. ''

1|1
    0|1
  • Bazen seninle evlenmekle doğru mu yapıyorum bilemiyorum, neden böyle hissediyorum anlamıyorum. Keşke aklından geçenleri okuyabilseydim.

Oh söyledim rahatladım

1|0
    0|0
  • neden bir türlü sevemiyorm ve güvenemyorm...seni seviyorm ne kadar da boş bir cümle

1|0
    0|0
  • Ne bicim insansin insanligi gectim hayvan bile degilsin hayvan yapmaz senin yaptiklarini

1|0
    0|0
Yükleniyor...