Karakter olarak nasıl birisiniz kısa cevplar olmasın:)

kısa cevaplar yazmayın rica ediyorum güleryüzlüyüm alınganım şöyleyim böyleyim diye:) nasıl biri olduğunuzu yazabilirmisiniz :))

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde güler yüzlüyüm ve samimiyim. Burada olduğumdan çok daha fazla sevecenimdir. :)

Fazla idealist biriyim. Her gün ne yaptığım belli bir program içindedir. O yüzden başkalarına çok fazla zaman ayıramıyorum. Kendimde tamamlamak istediğim bazı özellikler var. Manevi olarak bunlarla uğraşmaya çalışıyorum. İnsanlara çok değer veririm, ancak çok da kolay silerim. Şimdilik bu kadar...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İyi bırı oldugum soylenırr yerıne gore davranır her ortama ayak uydururum.. Haksızlıga dayanamam hak konusunda hassasım.. Iyılıgı cok severım suistimal edılırse en kötü olurum. Yalan dan nefret ederim..Cömertimdir ama suistimal edilirse 5 krşun hesabını yaparım.. Beklemeyi ve bekletmeyi sevmemm.. Bıraz hız takıntım var her konuda herseyın hızlıca olmasını ıstıyorum..Hızlı yemek yerım hızlı araba kullanırım hızlı karar verırım hızlı calısırım vsvs.. Bazen cok tembel bazen cok calıskanımm..Baskasını hakkımda ne dusundugu pek umrumda olmazz kafama goreyımm.. Aklıma gelenler bunlarrrr :))

0|0
    0|0
  • bundan bir kaç hafta önce üniveristede bir kızla tanıştım. yüzü hoş bri kzıdı. biraz kumralca ve kahveringi gözlü. kıza dedim: sen tam benim tam aradığım tipsin. senaryomdaki kıza çok benziyorsun. kız da: sen çatlaksın , dedi.

aslında kız haklı biraz öyleyim :D gerisini ise siz değerli ks üyelerine bırakıyoum :D

0|0
    0|0
  • tam bir koç burcu erkeğiyim.genel olarak güle yüzlüyüm.ama bazen özellikleri sabahları uyanınmca neye kızığımızı bile bilmeden ateş gibi parlarız birden.bi dakka sonra baktıgında o anki sinirden eser yok.tutkulu seviyorum.kahretsin sevgilime bağlılıktan asla vazgeçip aldatamam ama istediğim heyecanıda sevgilim vermeli vermezse ayrılırım ve bu heycanı verecek kızı ararım.liderlik yeteneğim gelişmiş.gerçektende bunu birkaç büyük olayda grubu harika idare ederek gördüm ve kendimi ispatladım.sevimliyimdir ama içimde bitmez tükenmez bir enerji var.gezmek tozmak ya da sevişirken dahi.güvenilecek bir arkadaş ve dostumdur.haksızlıga asla gelemem.kavgacılıgım bu yüzden var.ama kavgayıda sevmem.

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla utangac ve cekıngen okuldan nefret eden spor yapmaktan zevk alan ota boka gülen biriyim daha ne yazıım bilemedimki :)

0|0
    0|0
  • Eski saflığımdan esintilerim var , arkadaş grubundaki komik cocuğum ama yabancı biri olmuyacak :) zor alışırım alışınca vazgeçemem sahiplenirim. Nasıl olsa sonradan samimi oluncak diye ilk başda samimi girerim ısındıysam birine şayet , birden sinirlenirim ama saman alevi gibidir ayrıca kimseyi kırmak istemem empati yaparım

0|0
    0|0
  • Sinirli asabi geçimsiz uyuz biraz hödük tam klasik Odun diye tabir edilen Erkek : )

0|0
    0|0
  • rumuzum karakterimi yansıtıyordur umarım

0|0
    0|0
  • Çekingen iyimser.s

0|0
    0|0
  • Artık hissiz birisiyim biraz sessiz kendi halinde

0|0
    0|0
  • Pesimist,detaycı,soğukkanlı..

0|0
    0|0
  • sessiz sakin utangaç, duygusal biriyim

0|0
    0|0
  • Sıcak kanlıyım

0|0
    0|0
  • cok uzun surer ama

0|0
    0|0
    • olsun okurum:)

• ama sonuçta üşengençsin :D

• oyle haklisin :)

• şu sıralar alayına isyan modundayım

0|0
    0|0
  • yerine gore degisiyor sinirli sinirsiz

0|0
    0|0
  • patlamaya hazır canlı bomba gibiyim

0|0
    0|0
  • samimi doğal ama dısardan soguk kanlı gözükürüm ve birazda sinirli hatta cok sinirli ne yalan diyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Suratsız en ufak şeyde sinirlenen neredeyse hiç konuşmayan bir şey sorarlar kısa cevap veririm.Uzun uzun konuştuğum görülmemiştir.Kimseyi arayıp sormam çok şikayet ediyorlar bu durumumdan :)

0|0
    0|0
  • güleryüzlüydüm iyi birisiydim artık değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...