''fringe'' izleyen var mı aranızda ?

evet arkadaşlar an itibariyle bitirdim dizi yi ,şimdi ne izleyecem onu düşünyorum,bence en iyi bilim kurgu serisi,ölmeden önce izlemeniz gerekir :D favori karakterim çatlak doktor ''walter bishop'' sizin karakteriniz kim ve yorumlarınızı bekliyorum :)

Güncellemeler:
izlemeyen çok şey kaçırır diye de ekliyim :)

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Walter'ın Astrid'in ismini hatırlayamaması yarıyor cidden. Astro, astra, asterix, astral, asterisk...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gerçekten harika bir dizi boş zamanım olsun yıne devam edeceğim. sabırsızlanıp finalini izlemiştim ama assdadasasdasd

0|0
    0|0
    • :D hiç bir zevki kalmaz :D ben kafamda neler kuryordum finalle ilgili :D astronun pardon astranın pardon astridin falan herşeyin planlayıcısı çıkacağını falan düşünüyodum ya da peterin :D

• bugün 14 bölüm izledim :D psikopata bağladım :D eğer daha önce izliyo olsam yayınladığı zamanlarda sabırsızlıktan ölürdüm herhalde haftay bekle,sezon bitisn sezonunu bekle :D

• haha :=) fringe neyse kafa çükmez ama ben american horror storynin bir sezonunu bir günde bitirince gece uyuyamadım dassdadasdas baya gerilmişim.

• Kesinlikle, henüz Walter Bishop ile tanışmadıysanız hayatınızda çok şey eksik kalmış demektir :D

0|0
    0|0
  • ben izlemedim

0|0
    0|0
  • çok iyi dizidir .keşke bitmeseydi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim fovarim tum dızıler arasında .

Kesınlıkle sıkılmadan bır solukta ızledıklerımden.

Tabi ki de Gözcü. Eylül.

0|0
    0|0
Yükleniyor...