İntikam aldınız mı hiç?

intikam aldınızmı hiç aldıysanız ne gibi şeyler yaptınız paylaşabilirmisiniz ? intikam almak isteme duygusu kötü bir duygu mudur?

Güncellemeler:
neden intikam almak isteriz?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Zayıf olan intikam alır

güçlü olan affeder

aklı olan si.tir eder

diye birsöz vardır evet bende intikam aldım. Çünkkü insan duygularına yenik düşebiliyor bazen ama aldıktan sonra bende ne kadar aciz olduğumu hissettim onun seviyesine düştüm

0|1
    0|0
    • aklım madem var neden sürekli aklımda neden ugrasmama rağmen çıkmıyo bir türlü...

• önemli değil öyle olduğu için seçtim:)

Erkekler Ne Diyor 9

• Aldım ancak sözlerimle ağır şeyler söylemiştim. Aklıma geldikçe gözlerim dolacak gibi oluyor. Anlatamam ve çok üzgünüm o sözlerim için. O kişi unutmuştur kesin ama ben unutmuyorum...

0|0
    0|0
  • İntikam insanî bir duygudur fakat bir araçtır. Amaca dönüştüğünde ise asıl o zaman sıkıntı olur. İntikam duygusu bende pek yok.

0|0
    0|0
  • İntikam almadım hiç ama pişman ettim.

0|0
    0|0
  • kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz, derler.

0|0
    0|0
  • intikam şeytanın oyuncağıdır

0|0
    0|0
  • Hiç sevmesemde intikam aldım eski kız arkadasimdan fakat anlatmamayi tercih ediyorum. ..

0|0
    0|0
  • intikam almak acizlerin işidir sadece

0|0
    0|0
    • klasik bir söz değilmi sence bu

• evet hem de çok kez, nasıl mı "unutarak" ...

0|0
    0|0
    • unuttum demek bile hatırlamaktır aslında :D:D

• intikam hoş bir şey değil

0|0
    0|0
    • yapabileceğin bir şey olmadığından boş bir şey

Kızlar Ne Diyor 9

• Alıncak sebeblerim vardı ama değmezdi onlar için ne zamanımı nede kendimi harcamaya

Nefret ve ego duygusu yüzündendir

0|1
    0|0
  • kötü bir duygudur. kızın feysini patlatıp numarasını arkadaşlarından aldım dağıttım neyse hattını değişti feysını geri aldı.. gene patlatıp numarasıını aldım en son hamile diye duydum bıraktım peşini

0|0
    0|0
  • nasıl intikam alınır sorusundan sonra hiç intikam aldınızmı sorusu daha ferahlatıcı ama fakat lakin şu sorularınızı kişilik kategorisinde sorsanızda bizde puan versek hakkıyla kültür sorusuyla keskeder alaka

0|0
    0|0
    • kültüre sormak istedim ben ne fark eder:)

• doğru hiç birşey farketmiyor ks bu ne versen yer :)

• şuan intikam ateşiyle yanıp duruyorum, bana yapılanları bilenler sabret allaha bırak , unut, bulaşma sen zararlı çıkarsın diyolar ama ben deniyorum söndüremiyorum içindeki bu intikam duygusunu , ama yapmak istediğim şeyde biraz boyumu aşıyor , düşünüp yapamamak daha çok mahfediyo beni , bana yaptığı şeyi düşünmekten kafayı yemek üzereyim

0|0
    0|0
  • Aldım ama biraz özel.

Acidim sonradan orası ayrı.

0|0
    0|0
    • özel diyorsunuz ama sonuçta birbirimizi tanımıyoruz ve özelimizi paylasmak için buradayız onu anlayamıyorum ben :) neyse tamam özelse sende kalsın yine

• Aldım ama kendimde pişman oldum..

0|0
    0|0
  • Hiç almadım.intikam.. Telaffuzu bile buz gibi

0|0
    0|0
  • ben intikamımı beddua ederek almıştım o kadar beddua ettim ki tam istediğim gibi duruma düştü pişman değilim yine olsa yine yaparım :) intikam öyle veya böyle kötüdür ama allaha havale etmek lazım

0|0
    0|0
    • ne yapmıştı tam olarak ki ?

• almadım.umrumda olmaz zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...