Seviyeli siyasi tartışmaları özlediniz mi?

link bir bakın farklı siyasi parti liderleri biaraya gelmiş.ne söz kesme ne araya girme ne rol çalma ne bağırma ne kavga.nasıl güzelgüzel biarada oturmuş tartışıyolar.dinliyolar enönemlisi.ideolojik bakmayın sadece izleyin.hangi görüşten olursan ol bu tarz yaklaşımı özlemedinmi gerçekten?

0|1
4|13

En İyi Kız Görüşü

• siyasetçilerimizin bir birine ''kendisini şahsen çok severim ama sözlerine üzüldüm.'' şeklinde hitap ettiği günleri tekrar görebilecek miyiz acaba. Kasımpaşalı üslubu ruhlarımıza çürüttü resmen yıllardır.

0|1
    0|1
    • hepsi farklı ideoloji savunuyo.başka parti liderleri.ama nasıl saygıyla dinliyolar.bian bile söz kesme yok.konuşan nasıl sakin nasıl kendinden emin anlatıyo.hiçbirisini desteklemem ama şimdikilerin bu videoyu defalarca izleyip okadar çok ders alması gerekirki...

• Evet aynen öyle ben de her birine saygı duydum gerçekten, hiç biri müdahale etmiyor, yalnızca sessizce not alıyor sırası geldiğinde ithamlara cevap verebilmek için. Ufacık bir gerilim gözlenmiyor ortamda, resmen huzur havası esiyor siyasette, gerçekten şuan çok şaşkınım. Günümüzde öyle ucuz söylemlerle ekran karşısına çıkıyor ki liderler insanın gündemi takip edesi dahi gelmiyor.

• şuan kim ne bakanı hiç bilmiyorum.hiçbiri okadar haketmiyorki o koltuğu...

Kızlar Ne Diyor 3

• evettttttttt

ama şuan yürekli,tarafsız,eğitimli,tartışma kültürü olan siyasetçi yok,olanlarda sansürlü :)

kısaca herkes g*tünden korkuyor :)

0|2
    0|0
  • Liderlerimiz de seviye yok mürütlerinde neden olsun

0|1
    0|0
  • çok özlemedim ama şu anki seviyesizlikten de memnun değilim

0|1
    0|0
    • tiplerden ve uygulamalarından bahsetmiyorum.sergiledikleri tutumu diyorum.biaraya gelmişler ve birbirlerini dinliyolar...şimdi nasıl?o ona sayıyo diğeri öbürüne.hatta biaraya gelmeleri bile imkansız

Erkekler Ne Diyor 13

• Türkiye bir ara o kadar demokratikti işte link aynı linkmiş ama olsun :)

0|1
    0|0
    • daha iyi.izlerim şimdi ben bunu.teşekkür...puanını gülegüle kullan

• bakın bir magazin programlarını açın birde haberleri açın arka arkaya ikisinide izleyin birinde sanatçıların birbirni çekiştirmesi laf atması var birinde siyasetçilerin bir birni çekiştirmesi laf atması var yahu sanatçı iyi ya da kötü reklamdan para kazanırda siyasetçi ne ya o ona bişey demiş öbürüde ona karşılık veriyor biri değil hepsi böyle yahu

hele meclis toplantılarındaki terbiyesizliğin haddi hesabı yok adamlar birbirlerini dinlemekten rahatsız oluyorlar sanki karşı partili çıktımı başladı yine yalana dolana yargısı var hepsinde ne akp ne chp ne mhp de var diyorum abi hepsi aynı bide kimileri bunları internete koyar yok akpli vekil chpnin ağzına sıçtı yok kamer genç akplileri rezil etti gibi gibi bunlar siyasetmi yapıyor yoksa magazin programlarındaki ünlüler gibi kendi reklamlarını kendilerimi yapıyor? hayır birtane vekil çıkıpta demiyor arkadaşım böyle olmaz ne derdin varsa adamla ara söyle ya da çıkın bir programda paylaşın kozlarınızı yazık yazık bu millete yazık .

0|0
    0|0
    • hepsi başkanlarının müridi...hiçbiri milletvekili değilki.millet zerre umurlarında değil.el kaldırıp indirmeye okadar maaş alıyolar.utanmadan geçinemediklerini söyleyip ağlıyolar.yüzsüz adiler...

• Ben gerçekten seviyeli bir tartışma hiç görmedim sonu genelde sanaldaysa küfürle reeldeyse kan revan olarak bitiyor.. :D

0|0
    0|0
  • Linki açamadım ama şuanki siyasi rekabet resmen yerlerde sürünüyor. Mahalle karısı diye tabir edilen şekildeler. Melih Gökçek in Muharrem İnceye attığı tweetleri görmedinizmi adam başkentin belediye başkanı yahu ayıptır.

0|0
    0|0
    • ister zen mate kur.hem çok basit hem kolay kuruluyor.istediğin zaman açıp kapatabilirsin...istersende buradan gir...

link

• Çok iyi yaa

0|0
    0|0
  • 12 yıldır ağızımıza sıçıp duruyorlar yaaa benim zamanımda bu yoktu saygı vardı şimdi akpli değiliz diye hain olduk:S...çüüüüüüşşşşşşşş!:S 5 yıldız...

1|0
    1|0
    • sesleri kısılana kadar bağırmayı iş sayıyolar bir matah sanıyolar ya enkötüsü o...bak negüzel sakin sakin konuşarakta derdini anlatabiliyomuşsun.hepsi negüzel dinliyo

• valla ben özledim hatta takip ederdim...sanki politikayı bugünküler getirdi :S...ki öyle kabul ediyor yandaş...yaa herşeyi de akpye yüklemek istemiyorum ama onlar gelmeden önce böyle pislik yoktu...yandaş dio bahçeli-kılıçtaroğlu seviyesiz konuşuyor,e,peki bu adam al ananı da git diyor?!Türklüğüne hakaret ediyor sizin kafanız iyi mi?!yav yok abicim yok zihniyet bitik:S

• önceden kim ne bakanı bilirdim.şimdi hiçbirini bilmiyorum.kabul etmem tanımam.benim için hiçbiri yok.enbaştaki benim cumhurbaşkanım değil başbakanım hiç değil.diğerleride öyle.meclis bomboş ot kafalı koyun sürüsünden oluşuyo

• hani nerde ben siyaset görmüyırum

0|0
    0|0
  • En çok özlemini çektiğim şeylerden biri siyasilerde saygı ve seviye

0|0
    0|0
  • Evet ya nerde o eski günler.Herkes beraber tartışırdı.

0|0
    0|0
    • şimdi?recep efendi taht gibi bişeye oturuyo.karşısında bisürü adam süklümpüklüm.inceden yalaka...çanak sorular soruyolar...

• Siyasetten nefret ederim :-D

0|0
    0|0
  • Tayyiping*tyemez böyle liderlerle aynı masaya oturup medya karşısına çıkmaya

0|0
    0|0
    • yese bile karşısına çıkacak liderlerde pek ondan aşağı kalır değillerki.adam gibi dinleyip cevap verecek gerçekten tartışacak kim var?

• Siyasetin seviyesi olur mu? Güldüm vallahi. Affınıza sığınarak söylüyorum. Sokak arasında o*yla pazarlık neyse, siyasetçiler arası tartışma da odur. Sadece madalyonun arkasını görebilenlere tabii.

0|0
    0|0
    • videoyu izledinmi?bide günümüzdekileri düşün...

• Tiyatro arkadaşım, seçimlerde minimum 500bin tl'den başlıyor bir belediye başkan adayının masrafı. Kaç para maaş alacakta bu kdar msrafa giriyo? Kimse bana "temiz siyaset", "temiz siyasetçi" falan demesin. Hepsi aynı yolun yolcusu, tek fark oyunculuk kalitesi!

• haklısın ama odağı kaçırmışsın...

• evet cok guzel

0|0
    0|0
    • ne konuştukları önemli değil.doğru ya da yanlış.ama biaradalar dinliyolar not alıyolar.

Yükleniyor...