Kuzguncuk'a nasıl gidilir ?

Metrobüs le falan gidebilir miyim ? Karsiya gecmem gerekiyoda nasil gidiliyor peki yenibosnadan gidicem

Güncellemeler:
Birde burada kimler agirlikli yasar muslumanlar mi gayrimuslumler mi ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok aktarma yapmak istemiyorum diyorsan metrobüs ile boğaziçi köprüsü durağına git oradan bir otobüs ve ya minibüs ile gidebilirsin. O konuda sıkıntım yok geze geze tadını çıkararak gitmek istiyorum diyorsan metrobüs ile Zincirlikuyu'ya oradan otobüs ile Beşiktaş'a oradan vapurla Üsküdar'a geçersin Üsküdar'da çok sayıda otobüs ve minibüs bulabilirsin, oraya 7-8 dk mesafede herhangi bir taşıtla. Arkadaşların dediği gibi Marmaray rotasını da izleyebilirsin. Metrobüs ile Zeytinburnu'na gelip tramvay ile kabataş sonra vapur ile üsküdar rotasını deneyebilirsin ama tramvay çok vaktini alır.

Kuzguncuk küçük bir mahalle gibidir ama tarihi dokusu ve kafeleri güzeldir. Orada bir arkadaşım yaşıyor, 2-3 haftada bir misafirliğe gittiğim için biliyorum. Yazar, ressam gibi sanatçı kesim yaşadığı için çok sakin bir semttir. Bir de kilisesi vardı. Hangi millete ait olduğunu hatırlamıyorum . Gayr-ı müslim kesim de yaşıyor galiba ama bir olay duymadım bugüne kadar. Ağırlıklı olarak müslüman yaşıyor muhtemelen

0|0
    0|0
    • Ellerine saglik baya bir ayrintili yazmissin cok tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 4

• ayırım yapmak saçma müslüman ile gayri müsüman diye gayri müslümanlar bişimi yapıyor size? böyle ayırım yapıyorsunuz ilk başda insan gözü ile yaklaşınız

soru soruş şeklinizdeki güncelleme notunuzu beğenmedim..

soru cevabı metrobüs aktarma otobüs 12 h 15 bine bilirsin...

0|0
    0|0
    • Yok o anlamda değil gezmek icin gitmicem odev icin gidebilirim farklı kulturlerden insanlar gerekiyorda o yuzden :D

• yenıbosna metrodan zetınburnu aktarma yenıkapı marmaray uskudar ordanda kıme sorsan gösterir

0|0
    0|0
  • taksicinin birine el et o seni götürür. daha mı olmadı. duragın birine gir sor birine o kadar da asosyal degilsin dimi

0|0
    0|0
    • Kusura bakma ogrenciyim taksoye o kadar para veremem toplu tasima araclariyla gitmem gerekio o yuzden

• tamam tatlım durak da birine sor ya da işportacılar favoımdır benim :))

• Tamam arkadaslar cevap verdi yeterince zaten

• yenibosna nın neresi ben de ordayım

0|0
    0|0
    • Ordan gidicem die oyle dedim orda oturmuorum :D

• o zman sultan ahmete taksime flan git bir sürü mal kaynıyo

• Mal mi oyle degil bir sokak ya da mahallede oturmasi gerekio

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...