Dil geliştirmek için hangi ülkeyi tercih etmeliyiz?

Arkadaşlar 12 yaşındaki kız kardeşimle dil geliştirmek için yurtdışına gideceğiz. Program seçeneklerinde Amerika İngiltere ve Kanada var. Daha az masraflı ve daha güvenli olması önemli. 3 ayımızı sizce hangi ülkede geçirmeliyiz?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• en iyisi bu dilin anavatanı İngiltere bence,amerikalılar çok değişik aksanlı konuşuyorlar ağızlarını yamulta yamulta, ingilizlerin temiz ve duru aksanı senin anlama ve öğrenmene daha çok yardımcı olur, hem yakında ülke sıkılırsan atla gel uçakla yakın..

ne demiş atalarımız? : what can i do sometimes?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kanada

1|0
    0|0
  • Kanada nispeten daha güvenli ve ortamı daha eğlenceli ama soğuk :) İngilterede ne kadar sosyalleşebilirsiniz bilmiyorum. Amerika da belirli mahalle ve sokaklardan uzak durduğunuz sürece sıkıntı olmayacaktır.

1|0
    0|0
  • İngilizce geliştirmek için ingiltere daha iyidir, ama ingilizcenin çok kullanıldığı farklı bir dile sahip olan bir ülke olursa çok daha iyi olur

1|0
    0|0
  • ben amerikaya gidiyorum ama bu ulkerin hepsi masrafli olur calismayacaksiniz onu soylim helede ingiltere ve kanada

1|0
    0|0
  • kanadada ingilizce ve fransızca konuşulur. en ucuzu kanada en pahalısı ingilteredir.

dünyada kabul edilen ingilizce abd ingilizcesidir. orada çalışıp çalışmamana göre değişir.

Çalışmazsan yüksek bir bütçe gerekir

0|0
    0|0
  • canda en ucuzu

1|0
    0|0
  • canada

1|0
    0|0
  • kanada kesinlikle ama orda konuşulan ingilizce türkçe konuşmaya çalışan laz gibi çok hızlı

1|0
    0|0
  • londraya gittim var fırsatın varsa git

ben yine gideceğim.

1|0
    0|0
  • Kanada bence

1|0
    0|0
  • amerikaya gitsin.Türk kültürüne daha yakınlar

0|0
    0|0
  • İngiltere oldukça pahalı bir ülke. Gidip gören arkadaşlarımın hepsi bu noktada birleşti. Amerika dil öğrenmek için güzel bir yer , her yıl work-travel ile çok sayıda öğrenci gidiyor zaten

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi tercih ederim dil öğrenmek için yabancı ülkeye gitmek şart değil

0|0
    2|1
  • italya süper sevişiyolar ya

0|0
    4|1
  • kanada en iyi tercih...

0|0
    0|0
  • Finlandiya olabilir ya da fransa

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ingiltere pahali bir ülke yani londra özellikle, amerika güvenlik acisindan nereye gitigine bagli yani hangi bölgeye gittigin cünkü arkdasim amerikanin bir cok bölgesine gitti yanliz ben tercih yapmam gerekiyor olsaydi amerikayi secerdim.

1|0
    0|0
  • ingiltere pahalıymış amerikayı tercih etmeni öneririm

kanada hakkında bilgim yok

1|0
    0|0
  • Amerika en güzeli

1|0
    0|0
  • Amerika bence.

1|0
    0|0