Kaliteli sorular neden az cevap alıyor? Bu mudur yani kültür bölümü?

Mesela anlaşılır olsun diye örnek; Benim için sitede gerçek anlamda bu bölümün mihenk taşı sorulaırnı soran olan abinizgeldiaçılın arkadaşın 1 saat önce açtığı son Spinoza sorusu gibi. link Kaliteye rağbet neden az?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Millet zengin değil...

Kültürel açıdan...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• soru kaliteli kabul ediyoruz

ancak

sorunun az cevap almasının sebebi birçok kişinin bu konuda bir bilgiye sahip olmaması olabilir mi? soruyu okumadım ama felsefe ile alakalı bişey olsa gerek, yüzeysel bir felsefe sorusu olsa daha çok kişi cevaplardı eminim ki. ancak derinlere indikçe konu hakkında bilgisi olmayanlar da

soruyu cevaplamadan pas geçeceklerdir, bu sitedeki tüm sorular için böyledir...

0|1
    0|0
  • bende okumuştum denk gelmedim soruya.

0|0
    0|0
  • belden aşağı sor bak ne kadar cevap alıyor

0|0
    0|0
  • kaliteyi yanlış yerde arıyorsunuz.

0|0
    0|1
    • tespit doğruysa da istisnaları da belirtirsek iyi olur. arkadaş serzenişte haklı.

• aramaya devam ediyor muyuz. geçen yazmışsın ön söz veriyorum diye bir soruda. şu içeriği de bir görelim mi kardeş. sayfaları çevirsen diyorum ha. kant ortak anlam der bunu metafiziğin bir diğer aşaması sayar. aşamanı göreyim.

• haklısın. 800 ciddi yarı ciddi kitap okuyan adamın ehemmiyeti mi olur. sen neredesin ben neredeyim. cevaplarını takip etmediğimi sanma. lacanın aynası ile zamanı gelince üzerinizden bir bir geçeceğim arkadaşlarına söyle. iyi hazırlansınlar.

• Kaliteyi eleştirenler önce bir kendi kalitelerine baksalar dedim şimdi.

0|0
    0|1
    • etika'yı okudun mu kardeş tavsiye ederim. biraz daha aç midenden konuşmuşsun.

• aynı tebessüm bende de var bacı. senin bilgisizliğini agresiflikle karşımda dengeleme çabanda. ama hafif bir acımayla karışık bir tebessüm.

• işte tam demek istediğim şeyi gösterdin. neyse benden bu kadar. sende bir olgunlaşma var yalnız engelleme yapmadın bu hesabıma.

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kulturu kardesım, onceden arayıp durmuyorduk tek tıkda onumuze dusuyordu, sımdı arada bulasın, bırde kultur deyınce bızım mıllet bı egretı oturuyor sorma gıtsın, pantolon ne renk.. desenlı gomlek uyarmı, dıs sayısını kultur konusu sana andavallı var yahu

0|1
    0|0
  • şimdi seni benim fakem sanacaklar kardeş keşke açık yazsaydın. cevaplarına kefil olduğum bilgili ve kalp gözü açıklar hariç. ... hoşaftan ne anlar diye cevaplayabiliriz. az cevap alması daha iyi.

abelard diyalektiği açısından değerlendiriniz.

1|3
    3|1
    • haksız demedim, sadece zamanla alışır.olduğu zaman değerlendiriliyor kaliteli soru ve cevaplarda.

• Haketmeyen insanları umursamamayı öğrendim. Sana uzun uzun yazdım da ne oldu? Hala aynı gülünç reklam çabasındasın. Senin gibiler ancak "he'' lafını hakediyor. Hadi iyi günler.

• kalite kimin umurunda. felsefe. tarih. sosyoloji. hermeneutik bilgisi.

bunlara iyilik de insaniyet de yaramaz. şeytan azapta gerekmiş.

0|1
    0|1
  • bende bu soruyu sormuştum herkes eğlence amaçlı burdayız dedi artık bende öyle takılıyorum. sürüye uymak lazım

0|0
    0|0
  • spinozanin bilinmemesinden kaynaklaniyor olabilir msela ben bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...