Hakan Günday tam bir gerçeklik adamı değil mi?

Hakan gundayi okurken kendimi buluyorum .. her dusuncesini daha once düşünmüş olmama sasiyorum .. sert sozleri hakki olana iyi cevap veriyor.. herkese mi oyle geliyor yoksa sadece bana mi ? ..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• abartılan bir yazar. alper canıgüz gibi. sosyal medya aforizmalarından toparla üst üste üstüne de bunalım boca et al sana kitap. zaten fazla popüler olmaları da buna işarettir.

sen benim spinoza soruma cevap yazdın sana saygım var o yüzden kırıcı olmayacam. ama elimdeki felsefi tezlerle bu adamın her kitabının basitliğini ve yüzeyselliğini çürütürüm. spinoza önermeleri matematikselliğinde yaparım bunu. besim dellaloğlu benjamini nasıl irdeler ben de onu irdeler esfeli safiline sokar çıkarırım. ama gerek yok.

0|0
    0|0
    • düzeltiyim basitliğini ve yüzeyselliğini ortaya sererim.

• İşte tamda bu yuzden hakan gundaydan uzaktim face koselerinde sozleri kitaplari beni tiksindirmisti .. arkadasin biri hediye olarak bana kinyas ve kayrayi verdi hediye ya almasam okumasam olmaz okuyunca adamin hakikaten bazi dusunceleri alkislamamak elde degil .. bir insan nefretini ancak bukadar guzel dile getirebilir bir insan ancak boyle iyi anlatir insan eksigini .. nedendir bilmem ama tarzim olmayan bir yazar fazlasiyla hosuma gitti ..

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanlış yerdesin dostum ne anlar bunlar hakandan gündaydan

0|0
    0|1
    • Kültür kategorisine guven sonsuz olmali ..

• A.R.E T.B.O

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• severim kendisini.kinyas ve kayra güzel kitaptı

0|0
    0|0
Yükleniyor...